Щодо підпалу автівки адвоката Максима Болдіна

Зловмисники облили горючою речовиною та підпалили автівку адвоката Максима Болдіна, що був припаркований на провулку Катаєва м. Одеси.

За даним фактом Радою адвокатів Одеської області були направлені відповідні заяви про кримінальне правопорушення у правоохоронні органи.

Правоохоронці вже затримали двох підозрюваних у підпалі автомобіля адвоката.

Дії чоловіків, які виявилися жителями Дніпропетровської області віком 22 та 26 років, слідчі кваліфікували за ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що молодший із затриманих вже є фігурантом аналогічного кримінального провадження: раніше йому заочно повідомляли про підозру у підпалі іномарки на території Суворовського району міста Одеси.

Суд ухвалив рішення про арешт зловмисників – вони поміщені в СІЗО на два місяці з правом внесення застави.

Зараз встановлюються мотиви скоєння злочину та перевіряється причетність чоловіків до аналогічних злочинів на території Одеської області та інших регіонів України.

Голова Всеукраїнської професійної спілки адвокатів Надія Корінна заявила: “За нашою попередньою версією, це пов’язано з його адвокатською діяльністю”.

Рада адвокатів Одеської області ретельно стежить за подіями та буде наполягати на тому, щоб винні особи постали перед судом та понесли справедливе покарання.

Посилання для перегляду відео з місця події:

https://youtu.be/EwOKI3slGHc