Щодо примірної заяви для адвокатів про нарахування балів у зв’язку з виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу з підвищення кваліфікації адвокатів

 
У зв’язку з частим виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу з підвищення кваліфікації адвокатів (надалі – ПКА), що відбуваються в форматі онлайн, 03.12.2021 року на засіданні Комітету підвищення кваліфікації РАОО затверджено та рекомендовано використовувати примірну заяву для адвокатів про нарахування балів у випадку виникнення вказаних проблем.
 
Зауважуємо, що така процедура нарахування балів застосовується лише у виняткових випадках та за умови попередньої подачі заявки адвокатом на участь у заході з ПКА і отримання на електронну поштову скриньку сповіщення Центру акредитації ВША НААУ про затвердження адміністратором участі у заході з ПКА.
Подача вказаної заяви здійснюється у найкоротші строки після участі в заході з ПКА (на якому виникли проблеми зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу) шляхом направлення на електронну поштову скриньку Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com .
 
Додатково зазначаємо, що за результатами розгляду вказаної заяви оператором підвищення кваліфікації (РАОО) формується та направляється заява до Центру акредитації ВША НААУ. Остаточне рішення щодо нарахування залікових балів за участь у заході приймає Центр акредитації ВША НААУ. Інформацію про нарахування  залікових балів відображається в кабінеті адвоката на офіційному сайті Центру акредитації ВША НААУ (https://cpd.hsa.org.ua/).