Щодо створення Комітету підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області та інших нагальних питань стосовно підвищення кваліфікації адвокатів

21 квітня за рішенням, прийнятим на засіданні Ради адвокатів Одеської області, створено Комітет підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області та затверджено Положення, яким він керуватиметься у своїй діяльності.
Новостворений постійно діючий дорадчий колегіальний орган Ради діятиме задля виявлення та аналізу, врахування та забезпечення (зокрема й організації, проведення заходів підвищення кваліфікації) потреб адвокатів при реалізації обов’язку підвищення їх професійного рівня, а також формування пропозицій стосовно удосконалення процедури підвищення кваліфікації тощо, в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
Головою Комітету обрано заступника голови Ради адвокатів Одеської області – Козлова Олександра Олександровича.
11 травня о 17:00 годині відбудеться перше засідання Комітету підвищення кваліфікації адвокатів, на яке запрошуються усі адвокати, які мають бажання та можливість долучитися до роботи РАОО пов’язаної із реалізацією підвищення кваліфікації адвокатів.
*
Повторно звертаємо УВАГУ адвокатів Одеського регіону, що Радою адвокатів Одеської області впродовж 2021-го року заплановане проведення великої кількості заходів із підвищення кваліфікації.
Заходи будуть проводитись як у форматі офлайн (у приміщенні РАОО на Жуковського, 14), так і онлайн (віддалено, із використанням онлайн-платформ).
Окрім того, онлайн-курси розміщуватимуться на Інформаційно-навчальному порталі Ради адвокатів Одеської області, де будуть доступні для ознайомлення впродовж тривалого часу та за перегляд яких адвокати також зможуть отримати залікові бали.
Враховуючи такі організаційні можливості, адвокати зможуть підвищувати кваліфікацію, отримуючи необхідну кількість залікових балів (в тому числі й з етики) впродовж усього року.
У разі, якщо при процедурі реєстрації Ви отримуєте сповіщення про закриття реєстрації на обраний захід, спробуйте зареєструватися пізніше. Кількість вільних місць може оновлюватись, оскільки оператор підвищення кваліфікації надає пріоритетність участі адвокатам, які ще не отримали необхідну кількість залікових балів за 2021 рік для підвищення кваліфікації.
Адвокати Одеського регіону, яким не вдається зареєструватися на захід з підвищення кваліфікації, мають змогу звернутися із листом-зверненням для реєстрації у заході на електронну адресу: operatorpovkv@gmail.com .
У листі-зверненні обов’язково необхідно вказати: ПІБ, номер і дату видачі свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, причину у зв’язку із якою не вдається зареєструватися для участі у заході самостійно.
Стежте за оновленнями на офіційному сайті Ради, а також на You-Tube каналі та сторінці у Facebook РАОО, де анонсуватимуться заходи, щоб Ви могли своєчасно зареєструватися для участі.
*
Окрім того, відтепер з усіма запитаннями, що виникають стосовно підвищення кваліфікації, адвокати можуть ЗВЕРТАТИСЬ БЕЗПОСЕРЕДНЬО до голови Комітету підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області – Козлова Олександра Олександровича.

козлов