22 грудня 2018 року в Апеляційному суді Одеської області пройшов семінар із підвищення кваліфікації, присвячений питанням адвокатської етики

Захід зібрав майже 400 учасників.

Відкрив семінар Й.Л. Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області. Він зробив яскравий екскурс в історію питання адвокатської етики, яка стала сьогодні мірилом фаховості адвоката та його людських чеснот.

Про правове регулювання етичних вимог до адвоката йшлося у змістовній доповіді адвоката Н.М. Бакаянової, завідуючої кафедрою судових, правоохоронних органів і адвокатури НУ «Одеська юридична академія», доктора юридичних наук.

Адвокат М.А. Тулякова, голова дисциплінарної палати КДКА адвокатури Одеської області, детально проаналізувала найбільш характерні дисциплінарні провадження з питань порушень адвокатської етики, які розглядаються дисциплінарною палатою.

Цікаву аргументовану доповідь про правила адвокатської етики в мережі Інтернет підготувала для слухачів семінару К.Ю. Кармазіна, адвокат, член Ради адвокатів Одеської області, кандидат юридичних наук, доцент.

Спілкуючись із учасниками семінару, спікери на конкретних прикладах детально аналізували помилки та порушення, яких допускаються адвокати у своїй роботі, зокрема, при укладанні угоди з клієнтами із надання їм якісної правової допомоги, при подальшому спілкуванні як із самими клієнтами, що часто довіряють адвокату свою долю, так і з суддями, іншими учасниками процесу, а також поміж собою.

Дотримання правил адвокатської етики, окрім усього іншого, захищає адвоката від багатьох можливих проблем, – таким був лейтмотив заходу, цікавість до якого виявили як молоді адвокати, так і фахівці із немалим досвідом роботи.

Адвокати – учасники семінару, які зареєструвалися, сертифікати отримають у січні місяці.

DSCN2161

DSCN2154DSCN2176DSCN2185DSCN2174