Сьогодні в залі засідань РАОО відбулася зустріч адвокатів Одеської області із заступником голови Окружного суду Амстердама (Нідерланди) Естер де Рой, заступником Голови Апеляційного суду Одеської області Андрієм Ігоровичем Дришлюком та суддею Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Тетяною Дмитрівною Шевиріною

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Євгенович Костін, який сказав, що метою сьогоднішньої зустрічі стане презентація результатів роботи проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін», який проходив на базі Апеляційного суду Одеської області при підтримці Уряду Нідерландів і за участю Ради адвокатів Одеської області.

Над правилами ефективної організації цивільного судочинства працювала робоча група. до складу якої входили судді та адвокати.

Після першої публічної презентації результатів проекту, яка відбулася сьогодні, його буде обговорено адвокатською спільнотою Одеської області, а також розпочнеться реалізація проекту у пілотних судах: в Апеляційному суді Одеської області, у Малиновському районному суді та в Ізмаїльському міськрайонному суді.

DSCN2303

DSCN2308DSCN2323