Світлої  пам’яті Йосипа Львовича Бронза…

Сьогодні – 2 листопада – минає рік відтоді, як пішов у засвіти наш лідер, людина професійної честі і людської гідності, для багатьох із нас – друг, учитель і порадник, наш дорогий Йосип Львович.

Рік без Йосипа Львовича…Непростий рік, сповнений тривог і непоправних втрат, які понесла країна і наша адвокатська спільнота зокрема.

Ми не розгубилися, ані на крок не відступили перед тяжкими обставинами, а навпаки – згуртувалися, об’єдналися: Рада адвокатів Одеської області продовжує працювати у сталому режимі, виконуючи усі статутні зобов’язання, ми проводимо активну волонтерську роботу, наші колеги зі зброєю в руках стоять на захисті рідної землі…

Цього року в рамках  ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє», яка відбудеться 11 листопада, будуть вперше проведені читання «Питання адвокатської етики», присвячені пам’яті видатного адвоката Йосипа Бронза.

Нині ми формуємо сторінку до Вікіпедії, яка присвячена постаті Йосипа Львовича Бронза і його внеску у вітчизняну адвокатуру.

Доброю пам’яттю про нашого лідера буде мир і злагода у багатотисячному колективі адвокатів нашої області, мир на нашій землі.

Дякуємо за науку, дорогий Йосипе Львовичу, за добрі поради.

Царство небесне душі світлої людини, яка так багато доброго зробила на цій землі.

Вічна пам’ять…

***

Виконуюча обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області

Олена ДЖАБУРІЯ.