Тренінг з питань здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відео технологій

Сьогодні, в конференц-залі готелю «Олександрівський» відбувся тренінг з підвищення кваліфікації для адвокатів Одеської області на тему: «Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відео технологій».
Захід був організований Радою адвокатів Одеської області спільно з Асоціацією адвокатів України у межах реалізації проектів Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та «Відкритий суд».
З вітальним словом до учасників тренінгу звернулися: Андрій Костін, адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області; Олег Радчук, адвокат, голова Асоціації адвокатів України; Марк Сегал, головний експерт проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».
Тренерами виступили: Леонід Лазебний, адвокат, головний редактор журналу «Адвокат»; Марк Сегал, адвокат (Філадельфія, США), головний експерт проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», міжнародний консультант; Оксана Цимбрівська, національний експерт проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», та Михайло Джалапин, адвокат, заступник директор ГО «Відкрита Україна» (проект «Відкритий Суд»).
Впродовж двох кількагодинних сесій учасники тренінгу вивчали специфіку діяльності правників у епоху цифрових технологій, зокрема, опановували комплексні знання з доступу до потрібної інформації, з використання потенційних ресурсів ЗМІ для своєї роботи, доцільності відео зйомки судового процесу, вивчали специфіку визначення основних цільових аудиторій у роботі адвоката. Говорили також про реалізацію проекту «Відкритий Суд» у розрізі заявленої теми.
Особливу цікавість аудиторії викликали питання: як опрацьовувати великі обсяги інформації; як долати труднощі та використовувати можливості, які постають у зв’язку з відеофіксацією судових засідань; як адвокати можуть використовувати відео дані судових засідань для підвищення ефективності своєї роботи; як вони можуть генерувати короткі та точні меседжі своїм цільовим аудиторіям; питання вільного он-лайн доступу до відео записів судових засідань тощо.
Робота тренінгу супроводжувалася демонстрацією численних слайдів, аудіо- та відео матеріалів, а теоретичні знання підкріплювалися яскравими прикладами з практики.
Всі учасники тренінгу отримають сертифікати з підвищення кваліфікації визначеного зразка.