Збірна команда адвокатів-футболістів Одеси виборола Малий Кубок (Кубок престижу (2021)!

 

П’ятий ювілейний Національний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2021» відбувся 24-25 липня 2021 року у Киевi.

(хроніка змагання)

Правила участі у чемпіонаті визначали, що до змагань допускалися команди адвокатів регіонів із офіційно визначеною назвою у складі не більше 15 гравців. Від кожного регіону до участі у змаганнях могли бути допущені не більше 2 (двох) команд, які сформовані із адвокатів цього регіону (згідно відомостей з ЄРАУ).

Під час засідання Ради адвокатів України у м. Кам’янець-Подільський відбулось жеребкування команд-учасниць Національного футбольного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA-2021».

Цього року для участі в основному турнірі заявки подали 23 команди. 

Учасники основного турніру були поділені на шість груп. В кожній групі була одна «сіяна» команда, яку було визначено за результатами останнього турніру, проведеного у 2019 році в місті Дніпро, серед яких була збiрна команда м. Одеси.

До чвертьфіналу вийшли команди, які зайняли перші місця у своїх групах, а також дві найкращі команди, які зайняли другі місця.

Інші команди, в залежності від здобутих на груповому етапі результатів, розіграли між собою «Кубок Престижу» та «Кубок Надії».

***Итог Национального турнира среди адвокатов: сборная адвокатов г.Одессы выиграла первую игру с Харьковом 1:0. Вторую игру сыграли вничью со Львовом 1:1. Третью игру проиграли Чернигову 2:3. Заняли 2-е место в группе. Так как по Регламенту Турнира в 1/4 выходят только с первого места из группы, вторые места выходят в 1/4 Малого Кубка (Кубок Престижа). В 1/4 Малого кубка Сборная адвокатов г.Одессы сыграла с Ровно 1:1, по пенальти 3:2 выиграла Одесса. В 1/2 Одесса выиграла у Харькова 2:1. В финале одесситы уверенно обыграли сборную адвокатов Черновицкой области (Буковина) со счетом 4:0. Сборная адвокатов г. Одессы стала обладателем Малого Кубка (Кубка Престижа) 2021.

Иван НЕНОВ.