У переддень професійного свята

Традиційно до Дня адвокатури України НААУ відзначила нагородами кращих адвокатів. Цього року церемонія нагородження через пандемію коронавірусу пройшла в онлайн-режимі, проте була не менш урочистою, аніж завжди.

«Кожного року в цей день ми проводимо церемонію вручення відзнак. Цей рік особливий, і така церемонія відбудеться у нестандартному форматі. Але це не применшує успіхів кожного, хто гідний нагороди. Я вітаю кожного, хто отримає від Національної асоціації символічне визнання успіхів і досягнень. Сподіваюся, це мотивує всіх вдосконалюватися і ставати кращими», – сказала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, вітаючи з професійним святом адвокатів країни.

В одеській студії колег вітав голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Львович Бронз.

1 Нагороди від НААУ отримали цьогоріч сотні адвокатів України, які своєю професійною діяльністю зробили вагомий особистий внесок у розбудову інституту адвокатури, сприяли утвердженню престижу адвокатської діяльності та підвищенню авторитету адвокатури України, демонстрували високі професійні та моральні якості.

Зокрема, нагрудними знаками Національної асоціації адвокатів України «Видатний адвокат України» відзначено Марину Анатоліївну Тулякову та Луїзу Джумберівну Романадзе.

Одеські адвокати також удостоєні почесних відзнак і подяк НААУ.

*****

Звертаючись до колег, голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова подякувала всім адвокатам за принципову позицію у захисті прав і гарантій громадян.

«Цей рік був важкий. Але коли він був легкий для адвокатів? Ми завжди знали, що владі ми не подобаємось, що ми десь опозиційні. Ми завжди знали, що захищати права – важка справа. І ми самовіддано боролися за життя, здоров’я, честь та репутацію нашої інституції, наших адвокатів і кожного з наших клієнтів. За свої власні справи ми переживаємо менше. Ми цілодобово думаємо, як допомогти. В цьому і полягає наша місія!», – зазначила Лідія Ізовітова.

*****

По закінченню святкового телезв’язку з Києвом, в РАОО також в онлайн-форматі Йосип Львович Бронз вітав із професійним святом адвокатів Одещини.

Повний список нагороджених до Дня адвокатури України буде надруковано в черговому номері “Вісника”, який вийде до кінця цього року.