Спеціальні умови участі у Форумі «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0» для адвокатів з регіонів України 

9 вересня 2021 року відбудеться Форум «Адвокатура. Формула успіху.  Трансформація бізнесу 2.0», під час якого будуть розглянуті питання розвитку юридичного бізнесу в умовах пандемії, просування юридичних послуг, трансформації бізнесу.  На заході обговорять, як досягти і зберегти успіх на правничому полі в період «турбулентності».
Дата: 09 вересня 2021 року
Час: 09:00-18:00
Місце: в IQ Business Center (вул. Болусновська, 13-15) та онлайн.
Для всіх адвокатів регіону діє знижка 30% за промокодом “PARTNER”
Перша сесія буде присвячена року з пандемією та глобальній трансформації бізнесу. Спікери розглянуть найвиграшні та найпрогришні стратегії для розвитку юрбізнесу у постпандемічних реаліях, головні критерії конкурентоспроможності юрфірми, суперлітігацію та майбутнє спеціалізацій, зміну комунікації з юридичними радниками та критерії вибору зовнішних юристів. Також ви отримаєте топ-рекомендації від провідних адвокатів та юридичних фірм.
Під час другої сесії  розглянуть “нові правила гри” в адвокатській практиці. Серед головних питань: курс на діджиталізацію та повне занурення в онлайн, роль сучасних ІТ систем для аналізу судових рішень, плюси та мінуси електронного суду і документообігу. Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва надасть рекомендації для адвокатів в судовому процесі.
Просуванню юридичних послуг в умовах пандемії присвячена третя сесія форуму. Будуть говорити про головні тренди, антикризовий маркетинг, живих юристів з мертвим контентом, User Experience, як частину конкурентної стратегії та кейси трансформації юрфірм.
Завершить захід сесія про гнучкий підхід до управління. Ви отримаєте рекомендації з оптимізації бізнес-процесів для підвищення ефективності; дізнаєтесь, яких показників не вистачає керуючим партнерам і що таке стратегічні сесії.  Також будуть розглянуті питання про кібербезпеку, дистанційну роботу та автоматизацію.
Серед спікерів:
Ольга Дмитрієва, Олег Маліневський, Денис Бугай, Ірина Нікітіна, Ірина Мусійчук, Григорій Павленко, Арсеній Салалайко, Олег Мальський, Дмитро Шаповал, Ірина Беляєва, Дмитро Гадомський, Ірина Лук’янець, Олександр Липський, Андрій Пивоваров, Євген Ріяко, Олег Зубченок, Андрій Ілюк, Олександр Берназюк, Каріна Панченко, Катерина Дробязко, Наталія Клочков, Андрій Приходько, та ін.
Партнери:
Amber Law Company, EQUITY, ETERNA LAWАО Glagos, Pavlenko Legal Group, юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ, ЛІГА:ЗАКОН, LI Group, Miller law firm,  MITRAX , RIYAKO&PARTNERSTeffi law firmVB PartnersZakonOnline.
Увага! Є можливість взяти участь у заході як офлайн, так і онлайн (дистанційно).
Програма та реєстрація: https://bit.ly/3mjswyC
З приводу участі звертайтеся, будь ласка, за наступними контактами:
forum@uaa.org.ua
+38 067 343 34 07
+38 067 239 86 90
+38 067 441 10 27