Увага! Набір до ШКОЛИ АМЕРИКАНСЬКОГО ПРАВА В ОДЕСІ (2018-2019)

Ам шк-1

ШКОЛА АМЕРИКАНСЬКОГО ПРАВА В ОДЕСІ 2018-2019

(SCHOOL OF AMERICAN LAW IN ODESA 2018-2019)

Сучасний юрист має відповідати все більш високим вимогам щодо професійної  кваліфікації та освіти.  Розуміючи таку необхідність і одночасно перепони, які виникають у юристів, які відчувають недостатність українського диплому про вищу освіту і бажають отримати престижну освіту за кордоном, ЮФ”Юрлайн” виступає партнером унікальної програми.

ЮФ “Юрлайн” спільно з Chicago-KentCollegeofLaw (IllinoisInstituteofTechnology)та Центром американського права вже вдруге організовує проведення програми«Школа американського права в Одесі».

У 2017-2018 навчальному році 13 практикуючих юристів, в тому числі адвокати з найбільших юридичних фірм Одеського регіону, нотаріуси, керівники юридичних відділів, успішно закінчили Школу американського права. Програмамає на меті надати практикуючим юристам, представникам юридичної науки та бізнесуі всім зацікавленим особам можливість поглибити знання в області американського та міжнародного права, прослухавши pre-LL.M. курс в Україні.

Школа американського права в Одесі проходитиме в офісі ЮФ “Юрлайн”, куди викладачі Chicago-KentCollegeofLaw (IIT) приїжджатимуть для проведення лекцій та практичних занять. Викладання ведеться англійською мовою. Програма розрахована на навчання у вихідні дні в період з жовтня 2018 року по травень 2019року.

Після успішного закінчення Школи американського права в Одесі студент отримує сертифікат від Chicago-KentCollegeofLaw (IIT) та можливість вступити і закінчити LL.M. (магістерську) програмув CША за 5 місяцівна умовах скороченої оплати.

Вимогою для вступу доШколи американського права є знання англійської мови не нижче середнього рівня (intermediate) і вище.

Кількість місць обмежена.Програма є платною.

Для вступу на програму необхідно надіслати своє резюме (CV) англійською мовою до 23:59 30 вересня 2018 року на адресу a.nguien@jurline.ua.

Школа американського права в Одесі – це занурення у міжнародне і американське право, особисте спілкування з викладачами з США, зручний графік занять, можливість удосконалити знання професійної англійської мови, перспектива отримати ступінь LL.M. (магістр права) в Чикаго і здати адвокатський іспиту СШАпісля закінчення навчання.

За детальною інформацією звертайтесь:

– за тел. +38 (048) 738 08 93

– пишіть нам: a.nguien@jurline.ua

Сторінка Facebook: fb.me/SAL.Odesa