Увага! OdessaCriminalLawForum “Золотий Дюк”перенесено на 24 липня!

Цього року Асоціація адвокатів України об’єднає формат offline та онлайн, щоб всі бажаючі мали змогу взяти участь в OdessaCriminalLawForum “Золотий Дюк”.

Всіх, хто засумував за “живим” спілкуванням із колегами, за морем, сонцем, чекаємо у сонячній Одесі 24 липня.

Всіх, хто бажає приєднатись до дискусій, але не зможе приїхати, чекаємо в онлайн-форматі заходу. Буде пряма трансляція, чат із можливістю отримати відповіді від спікерів та експертів і не тільки.

Вже традиційний літній форум для правників, що проходить у сонячній Одесі, — це можливість дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, «поглянути очима опонента» на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.

Дата, час та місце проведення: 24 липня 2020, 09:00 – 18:00, Hotel «Odessa»(м Одеса, Гагарінське плато, 5).

Серед головних питань заходу:

Судова та правоохоронна система в умовах нових викликів (Електронні докази, кіберзлочини, дистанційне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження в умовах карантину, особливості кваліфікації та захисту медичних злочинів та ін.).

Досудове розслідування: стратити не можна помилувати?(Викривач як учасник кримінального провадження, інформування громадськості про рух проваджень, розмежування підслідності та ін.).

Судове провадження(ЄСІТС, Перевірка ухвал слідчих суддів, стратегія захисту у стадії судового розгляду, зловживання процесуальним правами учасниками кримінального провадження, оцінка допустимості результатів негласних слідчих дій  та ін.).

До зустрічі наприкінці липня в Одесі. ААУ обіцяє: буде цікаво, фахово та корисно.

Вартість участі:

Offline: 1500 грн
Online: 500 грн.

Програма та реєстрація за посиланням:https://bit.ly/34m3TWN

Генеральний партнер: АО «Barristers»
Експертний партнер: EQUITY
Професійний партнер: GRACERS
Партнери: АО «Лещенко, Дорошенко та партнери», ASLegal,AmberLawCompany.

З приводу участі або партнерства звертайтесь, за наступними контактами:
forum@uaa.org.ua
380675015610

форум