Увага: спеціальні умови участі у літньому «Спеціалізованому базовому курсі «Медіація» для адвокатів Ради адвокатів Одеської області

Шановні адвокати!

Нагадуємо, що у зв’язку із завершенням в цьому році українсько-німецького проекту «Правник-медіатор», який реалізується Українською академією медіації спільно з Німецькою спілкою адвокатів Україна (DAV-Ukraine), Mediator GmbH та Німецькою адвокатською академією (DAA), – адвокати Ради адвокатів Одеської області, можуть скористатися спеціальними умовами участі у літньому курсі «Спеціалізований базовий курс «Медіація».

Спеціалізований базовий курс «Медіація» — це унікальна можливість здобути на території України кваліфікацію Медіатора за європейськими стандартами, а також отримати додаткову спеціалізацію до основної професії правника, у галузі альтернативного вирішення конфліктів (спорів).

Після проходження навчання, отримання кваліфікації медіатора буде підтверджено відповідним сертифікатом від Німецької адвокатської академії (DAA – DeutscheAnwaltAkademie) м. Берлін.

Здобуття навичок медіатора є підвищенням кваліфікації для правників та надає важливі переваги:

– можливість краще сприяти взаєморозумінню та конструктивній взаємодії між сторонами конфлікту, спору (наприклад, для суддів – якщо мова йде про врегулювання спору суддею; адвокатів, нотаріусів);

– вміння виявляти потреби та інтереси сторін  конфлікту, клієнтів (наприклад, під час консультацій, переговорів);

– вдосконалення навичок формулювання питань, активного слухання;

– ефективне ведення переговорів;

– задоволені клієнти та їх прив’язаність (наприклад, до адвокатів, нотаріусів), а також залучення нових клієнтів;

– довіра і добра репутація.

Ви маєте чудову можливість отримати нові знання за якісною спеціалізованою програмою від провідної команди тренерів Німецької адвокатської академії в Україні, а також поєднати навчання, нові знайомства, спілкування з колегами і літній відпочинок на березі Чорного моря.

Курс складається з 4-х модулів та становить загалом 90 годин (теоретичних і практичних) занять. Кожен модуль включає три повних робочих дні (всього 12 днів з 9:00 до 18:00):

1 та 2 Модуль: 23-28 липня 2018 року;

3 та 4 Модуль: 23-29 серпня 2018 року (з вихідним 26.08.2018)

Переглянути інформацію про зміст курсу та команду німецьких тренерів можна за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1wM1uXs-rlh-xNfYgvMGZ7eSb5ZiS0_g7   або  mediation.ua

Необхідні умови для отримання сертифікату DAA:

  • участь у всіх 4-х модулях (загалом 12 днів) у м. Одесі;
  • участь у всіх практичних рольових іграх;

Вартість курсу для адвокатів Ради адвокатів Одеської області – 40 000 грн.  При участі від РАОО трьох або більше адвокатів, вартість курсу для цих учасників складатиме 38 000грн.

Звичайна вартість курсу – 44 500 грн.

Можливо здійснювати оплату поетапно до 1 липня 2018 року.  

Вартість курсу включає усі необхідні текстові матеріали, а також організацію і проведення німецько-українського перекладу та кава-брейків, ланчу під час кожного дня занять.Кошти на проживання та проїзд не покриваються.

До заявки на участь необхідно додати наступні документи:

  • резюме: українською чи російською мовою. Також, бажано англійською чи німецькою; мотиваційний лист українською чи російською.

Заявки просимо надіслати на наступну E-mail адресу: info@mediation.ua

Кількість місць для навчання на Літньому курсі обмежена.

За детальною інформацією (а також щодо спеціальних умов для адвокатів РАОО) звертатись:

тел. (098) 693-86-56,  (063) 119-54-90 Анна.