Увага! Стартує відбір адвокатів для участі у третьому навчальному циклі програми «Адвокат Майбутнього» — першої Всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів, спрямованої на підвищення якості правничої допомоги, етичних стандартів її надання, підтримку впровадження реформ у сфері правосуддя та розвитку правничої спільноти в Україні

Програма формує спільноту професіоналів, об’єднаних на основі спільних цінностей, які прагнуть надавати правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, готові бути агентами змін заради цілей справедливого правосуддя та лідерами у професійній спільноті.

Програма складається з навчальних модулів, спрямованих на практичне відпрацювання та удосконалення навичок, необхідних у щоденній роботі кожного адвоката. Це не навчання праву і процесу. Натомість ми пропонуємо те, чого юристи не отримали в українській юридичній школі: як ефективно взаємодіяти з клієнтами, судом, процесуальними опонентами, громадськістю та медіа. Ми дамо відповіді на запитання, що означає для адвоката бути лідером і як вберегти себе від професійного вигорання. Ми спростуємо хибне твердження про те, що клієнт – це головний ворог адвоката.

Рада адвокатів Одеської області з початку проекту завжди підтримувала програму «Адвокат Майбутнього» не тільки з точку зору її унікального контенту, але й тому, що ми поділяємо ціннісні орієнтири програми та спільноти «Адвокату Майбутнього».

Учасниками Програми можуть стати успішні адвокати з усієї України, які ведуть активну і результативну громадську діяльність, мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.

Відбір учасників проводитиметься шляхом анкетування та, за необхідності, особистого інтерв’ю.

Для того, щоби стати учасником Програми, необхідно заповнити анкету. Перед заповненням анкети, варто ознайомитися з Переліком запитаньОписом Програми та умовами участі у ній, Правилами участі у Програмі, та Рекомендаціями щодо заповнення анкет.

Інформація про програму на новий відбір доступна на сайті проекту:  http://tomorrowslawyer.org

Заявки для участі приймаються до 24:00 25 січня 2019 року. Для тих, кому пощастить потрапити до третьої сотні, навчання розпочнеться навесні 2019 року і триватиме впродовж року.

адв майб