Увага: важлива інформація!

З 12 березня до  24 квітня 2020 року  Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID 19” з подальшими змінами в Україні введено карантин.

Надання правничої допомоги є конституційним обов’язком адвокатури, тому, не зважаючи на карантинні заходи, адвокати Одеської області продовжують надавати правничу допомогу, здійснювати представництво інтересів особи в судах, інших державних органахорганах місцевого самоврядування, перед іншими особами, зокрема, забезпечувати захист особи від обвинувачення.

Однак,  слід звернути увагу адвокатів на те, що у своєму листі Голова Ради суддів України зазначив, що судам рекомендовано на період з 16 березня до закінчення карантинних заходів встановити особливий режим роботи.

З огляду на це, Рада адвокатів Одеської області  звертається до адвокатів, які є учасниками судових процесів:

  • утриматися від відвідання суду, якщо є ознаки будь-якого вірусного захворювання;
  • відвідувати судові установи виключно із застосуванням засобів індивідуального захисту,  антисептичних та дезінфікуючих засобів;
  • здійснювати ознайомлення з матеріалами справ за наявності технічної можливості шляхом надсилання/отримання сканкопій матеріалів на електронну адресу;
  • заяви про ознайомлення подавати через дистанційні засоби зв’язку; за можливості погодитися на судовий розгляд у порядку письмового провадження.

Також повідомляємо, що на період карантинних заходів Рада адвокатів Одеської області проводитиме засідання Ради адвокатів у режимі он лайн для вирішення всіх поточних питань порядку денного за винятком затвердження результатів стажування стажерів та видачі свідоцтв про  право на зайняття адвокатською діяльністю.

Рада адвокатів Одеської області продовжує відстежувати ситуацію. Подальші рішення прийматимуться в залежності від її розвитку.

Й.Л. Бронз,

голова Ради адвокатів Одеської області.