В дусі корпоративної єдності та відповідальності (23 вересня 2017 року пройшла звітно-виборна конференція адвокатів Одеської області)

Із 168 обраних на конференцію делегатів прибуло 133.

Один із найдосвідченіших юристів держави, голова Одеської обласної організації Спілки юристів України Віталій Сєрафімов вручив голові Ради адвокатів Одеської області Йосипу Бронзу відзнаку Спілки юристів України «Видатний юрист України».

DSCN1450

Вітальними оплесками зустріли делегати конференції Бориса Григоржевського, обраного зборами головою мандатної комісії, адже саме в цей день він відзначав 80-річчя від дня народження.

Колеги відзначили високий професіоналізм ювіляра, його багаторічну відданість обраній справі, високі моральні якості справжнього «земського адвоката» із міста Подольська Одеської області, як сказав про нього Йосип Бронз.

Оплески пролунали і на адресу самого Йосипа Бронза, який 20 червня 2017 року відзначив 50-річчя від початку своєї адвокатської діяльності.

Після схвалення порядку денного конференції та обрання мандатної і лічильної комісій, зі змістовною звітною доповіддю про проведену впродовж останніх п’яти років роботу перед делегатами виступив голова Ради Йосип Бронз.

За час, який минув, сказав керівник, було проведено 60 засідань Ради, 9 конференцій; адвокати області взяли активну участь у 8 з’їздах адвокатів України; було організовано і проведено майже 150 заходів із підвищення кваліфікації адвокатів (тільки минулого року – 38!), у тому числі й з великою кількістю учасників тільки в одному заході– понад 750!

-Знання,- наголосив Йосип Львович,- це найвагоміший капітал адвоката, який постійно зростає, гарантія його фахової затребуваності, неодмінна складова досвіду та авторитету серед людей. І домінуюча більшість наших колег прагнуть здобувати нові знання, а не лише приходять за отриманням сертифікатів. Освітня робота триватиме. Нині вивчається громадська думка на предмет того, які знання потрібні нашим спеціалістам.

За підзвітний період, йшлося у доповіді, придбано за кошти Ради приміщення на Жуковського, 14, де сьогодні завершуються ремонтно-реставраційні роботи. У світлих просторих кабінетах і залах, оснащених сучасною комп’ютерною технікою, засобами зв’язку вже працюють спеціалісти Ради. Двері на Жуковського, 14 відчинені для кожного адвоката. Зібрано солідний бібліотечний фонд, збережено великий архів.

Щоб придбати недешеві власні площі в історичному центрі Одеси, довелося довгі роки продумано витрачати кожну гривню, часто – заощаджувати, економити.

Йосип Бронз відзначив високу фахову діяльність працівників канцелярії та бухгалтерії Ради адвокатів, які успішно й відповідально ведуть поточну адміністративну та господарську роботу.

Лідер адвокатського співтовариства Одеської області також подякував за плідну діяльність  наших представників у вищих органах адвокатського самоврядування, які проявляли принциповість у відстоюванні інтересів адвокатів Одещини.

Окрема увага звітної доповіді була приділена діяльності Комітетів РАОО.

Практично всі Комітети, сказав доповідач, за підзвітний період працювали надзвичайно плідно, ведучи важливі ділянки роботи, цікавими заходами згуртовуючи довкруж себе адвокатів.

Були відзначені Комітет захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності (голова Олександр Козлов); Комітет із питань культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів (голова Світлана Адабаш); Комітет із цивільного та сімейного права (голова Володимир Зубар), інші Комітети.

У своїй звітній доповіді голова Ради адвокатів Одеської області згадав про підготовку і видрук корпоративного видання «ВІСНИК ОДЕСЬКОЇ АДВОКАТУРИ», серед активних авторів якого – як молоді, так і маститі адвокати.

За останні роки підготовлено і видрукувано вагомі труди, серед яких: «Практика Верховного Суду України», «Новітня історія адвокатури України» тощо.

Адвокати області часто виступають у ЗМІ, надають безоплатну правову допомогу населенню області. Наших адвокатів запрошують до участі у авторитетних міжнародних конференціях і форумах, залучають до підготовки важливих правових документів державної ваги…

Та найголовнішими досягненнями спільної роботи  Йосип Львович назвав те,  що збережено порядок і стабільність у співтоваристві, зберігаються славні традиції і є постійний рух вперед. Він закликав не підривати єдності, якої вдалося досягти, і завдячуючи якій адвокатура Одеської області сьогодні є авторитетним лідером у державі.

Зі звітом про проведену роботу перед учасниками конференції вступили голова КДКА Наталія Рудницька, голова ревізійної комісії РАОО Валентина Азаркіна, інші колеги.

Всі п’ять звітів були схвалені учасниками конференції.

У ході відкритого голосування Йосипу Львовичу Бронзу одноголосно було доручено очолювати Раду адвокатів Одеської області на наступну каденцію.

До складу Ради адвокатів Одеської області делегати звітно-виборної конференції обрали 20 адвокатів (двоє були обрані минулого року, таким чином, до складу РАОО нині входить 22 особи) авторитетних колег, беззаперечних лідерів адвокатського співтовариства області, серед яких – чимало молодих адвокатів, які заявили про себе високим рівнем професіоналізму, активною життєвою позицією, участю в діяльності співтовариства.

Учасники звітно-виборної конференції обрали членів КДКА, і цього разу доручивши очолювати комісію Наталії Рудницькій.

До складу кваліфікаційної та дисциплінарної палат обрали 18 адвокатів (відповідно 7 та 11). До складу кваліфікаційної палати дообрали двох членів (Кондоні Т.О. та Стоянова М.М.), одного (Слободяника О.І.) – до складу дисциплінарної.

Схвально оцінивши роботу ревізійної комісії, делегати конференції залишили її і надалі працювати у тому ж складі на чолі з Валентиною Азаркіною.

Також делегати конференції затвердили штатні розписи та кошториси Ради адвокатів Одеської області та КДКА.

DSCN1445 DSCN1451 DSCN1464DSCN1452 DSCN1456 DSCN1458 DSCN1460 DSCN1466 21762706_1954887528114433_798354136211995957_oDSCN1468 DSCN1472 photo (1)