В Ізмаїлі відбувся семінар із підвищення кваліфікації адвокатів Одеської області, у роботі якого взяли участь профільні спеціалісти з Ізмаїльського, Болградського та Ренійського районів

За інформацією адвоката, кандидата юридичних наук Арнаут А.Г.,  10 вересня 2016 року в актовій залі Ізмаїльського інституту водного транспорту відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Одещини, організований Радою адвокатів Одеської області за підтримки факультету права та лінгвістики Ізмаїльського інституту водного транспорту.

Захід відвідало близько 50 адвокатів Ізмаїльського, Болградського, Ренійського районів Одеської області.

Після завершення реєстрації з вітальними словами до учасників заходу звернулися: ректор Ізмаїльського інституту водного транспорту Левченко В.В. та декан юридичного факультету Котляр Л.І., які висловили подяку всім, хто виявив бажання взяти участь у семінарі та побажали їм здобутття нових знань.

Під час семінару були розглянуті питання обрання, зміни та продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (в контексті практики Європейського суду з прав людини), особливості і порядок участі адвоката при підготовці і оформленні нотаріальних дій, питання адвокатської етики та ін.

Доповідачами на семінарі були: приватний нотаріус Ізмаїльського міського нотаріального округу Єфіменко М. Д., адвокати Янковська О.П. та Златі Д.С..

Семінар проходив у невимушеній робочій обстановці, в ході якої слухачі задавали питання доповідачам та обговорювали найбільш цікаві та актуальні теми.

Адвокати, які взяли участь у семінарі, висловили щиру подяку організаторам заходу: Раді адвокатів Одеської області та керівництву Ізмаїльського інституту водного транспорту за проявлену ініціативу, а доповідачам – за освітлення цікавих аспектів професійної діяльності адвоката.

Також учасники висловили сподівання, що практика проведення регіональних семінарів і  надалі підтримуватиметься Радою адвокатів Одеської області.

img_0987-1 img_0989-1
img_0995-1 img_0992-1
img_0996-1-1 img_0998-1
img_0999-1