Важлива інформація  для адвокатів! До Ради адвокатів Одеської області надійшов лист від директора Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз А.І. Ріпенка, в якому він інформує адвокатську спільноту про можливості проведення поглибленних експертних досліджень, які можуть використовуватися адвокатами в їх практичній діяльності. Нижче: детальна інформація про такі можливості

Інформуємо Вас, що Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз МЮ України у грудні 2017 було придбане наступне обладнання, яке дозволяє проводити поглиблені експертні дослідження, а саме:

– «Розіег+Ргеетап Е8БА®2» (виробник – компанія «Розїег+Ргеетап» ІЛб. (Великобританія) – для виявлення та встановлення тексту за непофарбованими удавленими штрихами без пошкодження наданого на дослідження документу);

– мікроскоп спектральний люмінесцентний «Регула» 5001МК.01. (виробник Республіка Білорусь) – експертні дослідження документів, що посвідчують особу, грошових знаків, цінних паперів та інших документів із засобами захисту від підробки.

Також повідомляємо, що у 2017 році Міністерством юстиції України було збільшено штатну кількість фахівців за спеціальностями: 2.1 «Дослідження реквізитів документів», 2.3 «Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів».

У зв’язку з чим спеціалісти сектору технічної експертизи документів лабораторії криміналістичних досліджень Одеського НДІСЕ мають можливість скоротити строки проведення експертиз.