Відбулася щорічна звітна конференція Ради адвокатів Одеської області

Захід пройшов 25 лютого 2017 року у приміщенні школи імені Столярського (м. Одеса, Сабанєєв міст, 1), зібравши кворум: 85 із 140 обраних на конференцію делегатів.

Хвилиною мовчання адвокати області вшанували пам’ять колег, які пішли із життя.

Зі звітною доповіддю перед учасниками конференції виступив голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз. Він, зокрема, сказав, що впродовж підзвітного часу основні зусилля роботи колективу скеровувалися на відродження адвокатського самоврядування, на зміцнення трудової дисципліни, корпоративної відповідальності та підвищення кваліфікації адвокатів області, що є яскравим  підтвердженням відродження та наслідування гідних традицій одеської школи адвокатури.

Так, впродовж 2016 року було проведено близько 40 заходів, які сприяли удосконаленню фахової підготовки адвокатів області (для порівняння: у минулі роки таких заходів проводилося не більше 12-15), що підтверджує бажання колег йти сьогодні в ногу з часом, здобуваючи нові знання та навички.

Йосип Бронз у своїй доповіді відзначив плідну роботу всіх без винятку Комітетів Ради адвокатів Одеської області, на рахунку яких – численні проведені впродовж року засідання та заходи, особливо підкресливши активну діяльність Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області (голова Комітету – Олександр Козлов). Сьогодні члени Комітету на громадських засадах ведуть великий обсяг роботи з документами, стаючи на захист попраних законних прав колег, за сигналами адвокатів виїздять на місця.

Голова Ради вказав і на недоліки в роботі, зокрема, на незадовільне ставлення до взятих на себе обов’язків деяких керівників стажування, які вчасно не подають звітів про підвищення власної кваліфікації, що унеможливлює їх подальшу роботу зі стажерами. Якщо до 1 березня 2017 року, згідно з рішенням Ради адвокатів Одеської області, таких звітів не буде подано,- стажерам, щоб не було перерви у навчанні, буде призначено інших керівників.

Йосип Бронз поінформував делегатів звітної конференції і про зміну майнового стану Ради, зокрема, про придбання власного приміщення Радою адвокатів Одеської області (в Одесі, на Жуковського, 14, де нині тривають ремонтні роботи), що покращить умови роботи колективу та сприятиме підвищенню іміджу адвокатури Одеської області.

Обговорюючи звітну доповідь Голови Ради адвокатів Одеської області, прозвучали пропозиції про необхідність збереження неоціненного досвіду адвокатів області та поширення такого серед колег з інших регіонів України, адже він сьогодні дуже затребуваний.

Про роботу впродовж 2016 року Кваліфікайійно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області перед учасниками конференції доповідала голова комісії Наталя Рудницька, яка, зокрема, сказала, що за підзвітний час було розглянуто 884 заяви та скарги, прийнято 797 рішень. Зокрема, розглянуто 606 заяв від осіб про дозвіл на складання кваліфікаційного іспиту. За підзвітний час 260 скарг було винесено на розгляд Дисциплінарної палати.

У ході щорічної звітної конференції Ради адвокатів Одеської області було заслухано та обговорено звіт головного бухгалтера Ради про фінансову діяльність в 2016 році по забезпеченню роботи органу адвокатського самоврядування, а також звіт Ревізійної комісії, яка не виявила порушень фінансової дисципліни.

Учасники конференції одноголосно схвалили кошторис Ради адвокатів Одеської області на 2017 рік (детальний звіт про фінансову діяльність Ради адвокатів Одеської області у 2016 році та кошторис на 2017 рік буде розміщено на сайті).

Діяльність Ради адвокатів Одеської області за підзвітний час делегатами щорічної звітної конференції одноголосно було визнано задовільною.

IMG_1710 IMG_1750
IMG_1719 IMG_1722
IMG_1736 IMG_1740