Відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області

Його провів голова Ради Йосип Бронз.

Порядок денний засідання містив розгляд близько двох десятків питань.

Цього дня колегам, які пройшли стажування та успішно склали кваліфікаційні іспити, були вручені свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Вітаючи нове поповнення Ради адвокатів Одеської області, Йосип Бронз звернувся до них із щирими напутніми словами, у яких йшлося про те, що, ставши адвокатами, вони взяли на себе зобов’язання вірно служити суспільству, людям, бути справедливими і милосердними, працювати практично цілодобово і все подальше життя вчитися.

Бути адвокатом, звучало в напутніх словах досвідчених колег, – це дбати про власний бездоганний імідж, бути взірцем толерантності і освідченості, добропорядності, корпоративної відповідальності, шанобливого ставлення до роботи і до своїх колег.

Молоде поповнення закликали активно долучатися до житття Ради, брати участь у численних освітніх та інших заходах, якими сьогодні зацікавлено живе фахова спільнота.

Цього дня колеги вітали з ювілеєм адвоката Всеволода Сокалюка, зичили йому міцного здоров’я і успіхів.

Під час чергового засідання Ради було розглянуто скаргу адвоката у відношенні до іншого адвоката, вирішено кілька кадрових питань.

Зокрема, підтримано кандидатуру Ростислава Молодецького, якого пропонували на посаду заступника голови Комітету господарського права і процесу, а також Ірини Грози, яка увійшла до складу Комітету захисту професійних прав адвокатів і реалізації гарантій адвокатської діяльності.

Також під час засідання було розглянуто кілька заяв від адвокатів про надання їм матеріальної допомогу у зв’язку з непростими життєвими обставинами.