Відбулося засідання Ради адвокатів Одеської області

IMG_1665Учасники засідання, яке провів голова Ради Йосип Бронз, обговорили інформацію про поточну діяльність Ради адвокатів Одеської області.

Адвокатам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката, а також особам, які успішно пройшли стажування, були вручення свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Члени Ради схвалили рішення про направлення на стажування і призначення керівників стажування та про затвердження рішень про видачу посвідчень помічника адвоката і включення даних щодо помічників адвокатів до ЄРАУ.

Під час засідання обговорювалося питання стосовно виконання Рішення Ради адвокатів України № 287 від 15 грудня 2016 року «Про внесення та затвердження змін до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю» щодо вимог підвищення кваліфікації адвокатів-керівників стажування.

Із 188 адвокатів, які занесені до реєстру як керівники стажування, 82 особи на даний час (хоча на попередньому засіданні, яке відбулося 18 січня 2017 року, схвалювалося рішення дати час на виправлення ситуації до 15 лютого 2017 року) так і не підтвердили фактів підвищення власної фахової кваліфікації, що не дозволяє їм залишатися керівниками стажування.

Детальну інформацію про процедуру зміни керівника стажування найближчим часом буде розміщено на сайті.

Також під час засідання йшлося про проведення щорічної звітної Конференції адвокатів Одеської області; було розглянуто заяви про виділення матеріальної допомоги, про звільнення від сплати щорічного внеску на реалізацію адвокатського самоврядування; вирішено  інші організаційні  питання.

IMG_1650 IMG_1657
IMG_1671 IMG_1655
IMG_1659 IMG_1662
IMG_1676 IMG_1680
IMG_1689 IMG_1695