Відбувся черговий семінар з підвищення кваліфікації адвокатів

Сьогодні в залі засідань Апеляційного суду Одеської області Радою адвокатів Одеської області спільно з Апеляційним судом Одеської області та Комітетом з питань кримінального права і процесу Ради адвокатів було проведено семінар із підвищення кваліфікації для адвокатів Одещини.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Йосип Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області, та Валерій Алін, адвокат, член Ради адвокатів, Голова Комітету з питань кримінального права і процесу Ради адвокатів Одеської області.

Темами навчального семінару стали: «Обмеження прав сторони захисту у порівнянні зі стороною обвинувачення» (доповідав В’ячеслав Тітов, адвокат, заступник голови Комітету з питань кримінального права і процесу Ради адвокатів Одеської області); «Практичні питання розгляду кримінальних справ в апеляційній інстанції» (доповідав суддя Апеляційного суду Одеської області Олександр Джулай); інші теми.

Учасники семінару, які на день проведення заходу підтвердили свої дані в Єдиному реєстрі адвокатів України та не мали заборгованості зі сплати щорічних внесків, отримали сертифікати.