Відбувся семінар із підвищення кваліфікації для адвокатів Одеської області на тему: «Проблемні питання, які виникають при проведенні судових експертиз»

Захід, який зібрав кілька сотень учасників, пройшов 9 грудня 2016 року в актовій залі НУ «Одеська юридична академія». Він був організований Радою адвокатів Одеської області, Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз та НУ «Одеська юридична академія».

Вітаючи учасників семінару, заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін подякував керівництво університету за надані для проведення заходу аудиторії, а також сказав, що такі семінари із підвищення кваліфікації дозволяють спеціалістам не лише здобувати знання, але й обмінюватися думками, дискутувати, що сприяє підвищенню фахової підготовки.

Привітав учасників навчального семінару також Артем Ріпенко, директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (ОНДІСЕ), який розповів про зміни в Кримінально-процесуальному Кодексі України, які на порі.

Олександр Чайка, завідуючий Лабораторією інженерно-технічних видів дослідження ОНДІСЕ, детально охарактеризував актуальні питання судової будівельно-технічної, оціночно-технічної та експертизи з питань землеустрою.

Про проблемні питання судово-економічної експертизи йшлося у доповіді Варвари Світлоокої, завідуючої Лабораторією економічних, товарознавчих та автотоварознавчих видів дослідження ОНДІСЕ.

Питання, які вирішує кримiналiстична  експертиза, призначена в ОНДIСЕ, детально охарактеризував Павло Соколов, завідуючий Лабораторією криміналістичних видів досліджень ОНДІСЕ.

Про процесуальні можливості адвоката в справах про ДТП ґрунтовно доповідав Ігор Ястреб, завідуючий відділом авто технічних досліджень ОНДІСЕ.

Учасники семінару обмінялися думками з озвучених питань і взяли участь у дискусіях.

dscn1259 dscn1254
dscn1256 dscn1260
dscn1270 dscn1261
dscn1257 dscn1263
dscn1269