Відбувся семінар із підвищення кваліфікації, під час якого обговорювалися питання соціальної відповідальності, адвокатської етики та захисту прав адвокатів

Захід був підготовлений і проведений Комітетом кримінального права та процесу і Комітетом із правил адвокатської етики та судової промови Ради адвокатів Одеської області.

У своєму вступному слові голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Львович Бронз,  звертаючись до учасників семінару, яких того дня в актовій залі Ради забралося більше 100, сказав:

“Ваша діяльність, зовнішній вигляд, мова, як і стиль самого життя, завжди і скрізь мусять бути бездоганними, адже адвокат – професія цілодобова. Кожна дрібниця формує імідж адвоката, довіру до його праці, як і ставлення людей до всього адвокатського співтовариства.

Адвокати, як молоді, так і з досвідом, говорили під час семінару спікери, мусять бути вмотивованими постійно вчитися, здобувати нові знання, окрім іншого, неодмінно надавати й безоплатну правову допомогу громадянам у рамках державних проектів і програм, бути порядними і толерантними у ставленні один до одного.

До спікерів семінару, якими того дня були досвідчені адвокати: Чабаненко Андрій Миколайович – адвокат, заступник голови Комітету кримінального права та процесу, Аліна Лариса Михайлівна – адвокат, голова Комісії з оцінювання якості, повноти та своєчасності надання адвокатами  ВБПД , Тітов Вячеслав Георгійович – адвокатголова Комітету кримінального права та процесу, Рудницька Наталія Анатоліївна – адвокат, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Ради адвокатів Одеської області, було чимало запитань як із теорії, так і з практики адвокатської діяльності. Детально аналізували конфліктні ситуації, які мали місце в роботі адвокатів – учасників семінару.

Учасники заходу отримали нові знання і практичні поради, а також сертифікати.

DSCN2034