Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів «Медична медіація як перспективна технологія майбутнього щодо врегулювання спорів між медичним закладом (лікарем) та пацієнтом. Переваги медіатора-адвоката»

22 жовтня Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету медичного і фармацевтичного права РАОО проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.
Захід відкрив заступник голови Ради адвокатів Одеської області, голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО Козлов Олександр Олександрович.
Спікером виступила голова Комітету медичного і фармацевтичного права РАОО, адвокат Медвєдєва Олена Геннадіївна.
Лектор розповіла про поняття медіації, її основні принципи та особливості застосування для врегулювання спорів між медичним закладом (лікарем) та пацієнтом. Олена Геннадіївна звернула увагу на переваги медіації у медичній сфері, а також перешкоди, що можуть виникати в процесі її застосування; окреслила головну мету і роль медіації у вирішенні відповідних конфліктів.
 
Захід відбувався в форматі онлайн (платформи Zoom) з можливістю безпосереднього спілкування із лектором. А тому, онлайн-учасники активно ставили запитання та обговорювали практичні особливості застосування процедури  медіації у медичні сфері зі спікером.
 
Рада адвокатів Одеської області висловлює подяку спікеру за цікавий матеріал, а також за активність усім, хто долучився до організації та проведення заходу!
 
Щоб отримати матеріали заходу, натисніть ТУТ.