Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Актуальні питання адвокатської етики у відносинах адвоката з клієнтом, з іншим адвокатом, із судом та в мережі «Інтернет»

7 травня Радою адвокатів Одеської області  за ініціативи Комітету із конституційного правосуддя та прав людини РАОО та організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.
 
Зі вступним словом виступила секретар Ради адвокатів Одеської області, адвокат Катерина Юріївна Кармазіна.
 
Спікеркою заходу була адвокатка, медіаторка Анжеліка Валеріївна Головченко.
Лекторка розкривала важливі етичні аспекти відносин адвоката з клієнтом, із судом та іншим адвокатом. Анжеліка Валеріївна також  розповіла про дотримання принципів діяльності адвоката при використанні мережі «Інтернет».
 
Захід відбувався у форматі онлайн (з використанням платформи Zoom), що забезпечило можливість кільком сотням адвокатів здобути два залікові бали з етики та цінні знання.
 
Рада адвокатів Одеської області вдячна спікерці за змістовний та корисний матеріал, а також за увагу всім, хто долучився до заходу всупереч викликам сьогодення!
 
Щоб отримати матеріали заходу, перейдіть за посиланням:
 
Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com