Відбувся  захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Факторинг. Відступлення права вимоги. Заміна сторони в зобов’язаннях за кредитними договорами. Специфіка та остання судова практика»

 
23-го вересня Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету з питань банківського права РАОО проведено черговий акредитований захід для адвокатів регіону.
Спікером виступив адвокат, керуючий партнер АО «Мутаф, Лікша і партнери», член Комітету з питань банківського права РАОО Мутаф Володимир Андрійович.
Доповідач розкрив поняття та окреслив ознаки факторингу, розповів про способи заміни кредитора у кредитних зобов’язаннях.
Володимир Андрійович розмежував факторинг та відступлення права вимоги, наголосив на особливостях відступлення права вимоги у кредитних зобов’язаннях.
Під час лекції також обговорювались питання недійсності договорів відступлення права вимоги та відступлення права вимоги на фізичну особу. Особливу увагу було сфокусовано на нюанси практичного застосування інституту відступлення права вимоги у роботі адвоката.
Окрім того, онлайн- та офлайн-учасники мали змогу поставити лектору запитання та спільно обговорити складнощі, які виникали на практиці у відповідні категорії справ.
 
За результатами заходу, адвокати-учасники не лише поглибили знання у вказаній тематиці, але й отримали 1 заліковий бал.
Рада адвокатів Одеської області висловлює подяку спікеру за змістовність та майстерність викладу матеріалу, а також за активність усім, хто долучився до організації та проведення заходу!
 
Щоб отримати матеріали заходу, натисніть ТУТ.