Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Поширені помилки при зверненні до ЄСПЛ – як попередити або виправити» 

18 листопада  Радою адвокатів Одеської області  за ініціативи Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.

Зі вступним словом виступила голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів  Ради адвокатів Одеської області, адвокатка Гроза Ірина Валентинівна.

Спікеркою заходу була фахівчиня з захисту прав людини у Європейському суді з прав людини з досвідом понад 10 років. Посіла 8 місце у рейтингу українських юристів, що практикують у ЄСПЛ – ECHR

Lawyer Ranking 2019 (UA). Має 18 виграних справ у ЄСПЛ. Менторка першого в Україні рішення ЄСПЛ стосовно домашнього насильства «Левчук проти України» – Охотнікова Наталія Геннадіївна

Під час заходу лекторка розкривала актуальні проблеми при зверненні до ЄСПЛ : основні помилки українських юристів при зверненні до ЄСПЛ, тенденції 2022 року при поданні заяв до Європейського Суду стосовно подій в Україні.

Захід відбувався у форматі онлайн (із використанням платформи Zoom), що забезпечило можливість кільком сотням адвокатів здобути два залікових бали. 

Рада адвокатів Одеської області вдячна спікерці  за змістовний та корисний матеріал, а також за увагу всім, хто долучився до заходу всупереч викликам сьогодення!

*

Щоб отримати матеріали заходу, перейдіть за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/13y9NhcKszn-Glar1-nyaEDRzHbX5cYVD/view?usp=drivesdk

Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com