Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Проблемні питання, які виникають у дисциплінарній практиці щодо принципу «конфлікт інтересів»»

11 квітня Радою адвокатів Одеської області  за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.
 
Відкрив захід заступник голови Ради адвокатів Одеської області, голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО Олександр Олександрович Козлов, який представив спікерку та наголосив на вагомості обговорюваної теми.
 
Спікеркою виступила членкиня Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, адвокатка 
Тетяна Альбертівна Подольна.
 
Лекторка сфокусувалась на питаннях, які стосуються правил адвокатської етики, зокрема розкривала поняття «особисті інтереси адвоката» та «інтереси, які вірогідно можуть стати суперечливими», а також розповіла про застосування принципу неприпустимості конфлікту інтересів у часі й конфіденційну інформацію, яка може використовуватись задля надання правової допомоги новому клієнту.
 
Захід відбувався у форматі онлайн (з використанням платформи Zoom), що забезпечило можливість участі понад шістьом сотням учасників.
 
Рада адвокатів Одеської області вдячна спікерці за цінні знання, а також за увагу всім, хто долучився до заходу !
 
Щоб отримати матеріали заходу, перейдіть за посиланням:
 
Також нагадуємо, що у випадку  виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню онлайн-заходу, які потягли за собою відсутність нарахування балів, Ви маєте можливість подати заяву про нарахування балів у зв’язку з виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу ПКА.
Детальніше про процедуру подачі заяви читайте за посиланням:
 
З інших питань порядку участі у заходах ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області: lawyersqualification.odesa@gmail.com