Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Етика адвоката у відносинах з клієнтом»

Учора, 28-го грудня, Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено останній у поточному році акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.
 
Заступник голови Ради адвокатів Одеської області, голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО Олександр Олександрович Козлов виступив модератором: відкрив захід вітальним словом для учасників, представив спікерку і наголосив на проблематичності й актуальності обговорюваної теми.
Спікеркою була керуюча партнерка АО “ЗАКОН ПЕРЕМОГИ”, сертифікована тренерка з питань комунікації, викладачка Вищої школи адвокатури, бізнес-медіаторка, адвокатка
Саєнко Марина Ігорівна.
Лекторка сфокусувалась на питаннях правил адвокатської етики як точках опори адвоката, побудови довіри між адвокатом та клієнтом, а також окреслила типові та неочевидні помилки адвокатів і розповіла про інструменти для налагодження міцних зв’язків між адвокатом та його клієнтом.
Захід відбувся в форматі онлайн (з використанням платформи Zoom) із можливістю безпосереднього спілкування із лектором.
Онлайнучасники жваво вели обговорення із лектором стосовно проблематичних практичних аспектів  відповідної тематики.
 
Рада адвокатів Одеської області висловлює щиру подяку спікерці за плідну працю з аудиторією та цінний матеріал; представникам Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО – за активність у напрямку підготовки заходів із підвищення кваліфікації для адвокатів, а також усім, хто долучився до організації та проведення заходу!
 
Щоб отримати матеріали заходу, натисніть ТУТ.
 
Також нагадуємо, що у випадку  виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню онлайн-заходу, які потягли за собою відсутність нарахування балів, Ви маєте можливість подати заяву про нарахування балів у зв’язку з виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу ПКА.
Детальніше про процедуру подачі заяви читайте за посиланням:
 
 
З інших питань порядку участі у заходах ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області: lawyersqualification.odesa@gmail.com .