Відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Цифрові докази та комп’ютерна експертиза. Кібербезпека адвоката»

Сьогодні, 18-го грудня, Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО проведено черговий акредитований захід із підвищення кваліфікації для адвокатів регіону.
 
Модератором заходу виступив заступник голови Ради адвокатів Одеської області, голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО Олександр Олександрович Козлов. Очільник Комітету, діяльність якого спрямована на належне виконання обов’язку адвокатів регіону стосовно підвищення їх професійного рівня, відкрив захід вступним словом та представив спікера.
Спікером на сьогоднішньому заході був судовий експерт, виконавчий директор ТОВ «Лабораторія комп’ютерної криміналістики», експерт Національного агентства з акредитації України по системі якості згідно стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 Сергій Михайлович Денисенко.
Лектор розповів про кібербезпеку адвокатів, зокрема висвітлив питання способів «зламу» комп’ютерних систем і моделей загроз, спрямування атак кіберзлочинців та ефективних способів захисту.
Друга частина лекції була сфокусована на практичні нюанси використання  комп’ютерної експертизи та цифрових доказів для захисту інтересів клієнтів адвокатів.
 
Захід відбувався в форматах онлайн (з можливістю безпосереднього спілкування із лектором) та офлайн. Кількість учасників склала більше трьох сотень.
Онлайн- та офлайн- учасники активно вели спілкування із лектором стосовно відповідної тематики та неодноразово підкреслювали актуальність та важливість питань, які обговорювались на заході з урахуванням активної діджиталізації процесів у правові сфері.
 
Рада адвокатів Одеської області висловлює щиру подяку спікеру за корисний матеріал та плідну працю з аудиторією, а також усім, хто долучився до організації та проведення заходу!
 
Щоб отримати матеріали заходу, натисніть ТУТ.
 
Також нагадуємо, що у випадку  виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню онлайн-заходу, які потягли за собою відсутність нарахування балів, Ви маєте можливість подати заяву про нарахування балів у зв’язку з виникненням проблем зі скануванням QR-кодів підтвердження на початку/по закінченню заходу ПКА.
Детальніше про процедуру подачі заяви читайте за посиланням:
З інших питань порядку участі у заходах ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області: lawyersqualification.odesa@gmail.com .