Відійшов у вічність Іван Іванович Ярош…

Тяжка втрата для нашого адвокатського співтовариства – практично на порозі свого 77-ліття пішов із життя

Іван Іванович Ярош,

людина із когорти нашої шанованої адвокатської старшини, для кого адвокатура була смислом життя.

Народився Іван Іванович у переможному 1945-ому, у тому ж році помер його батько, Іван Гнатович, репресований, який так і не побачив такого бажаного сина.

Доля не стелилася перед ним вишитим рушничком. Багато працював, вчився. Дипломований юрист, певний час Іван Іванович попрацював у Балті, а потім був запрошений на роботу до Одеси, де був секретарем суду, виконував іншу відповідальну роботу. Впродовж останніх двох десятиріч – до останніх своїх днів – керував Адвокатським об’єднанням «Центральна Адвокатська контора міста Одеси».

Зробив чимало доброго людям, був принциповим, але справедливим і сердечним. Його обирали до складу Ради адвокатів Одеської області та до складу Одеської обласної Колегії адвокатів. Іван Іванович завжди добросовісно справлявся із покладеними на нього обов’язками і дорученнями.

Тяжка втрата…

Щиро сумуємо разом із родиною небіжчика, яку він любив  понад усе, з товаришами і усіма підлеглими Івана Івановича, сумуємо разом із його численними учнями, яким він допоміг стати на шлях непростої професії адвоката.

Вічна пам’ять другу, учителю, колезі…

*

Завтра, 16 серпня, у дворі будинку по вулиці Новосельського 69/71 о 10 годині пройде похоронна відправа за упокійним. Попрощатися з колегою зможемо з 10.30 до 11.00. Поховання заплановане на 11.30 на Західному кладовищі (біля Двох стовпів). Поминальний обід – на 12.30 за адресою: вулиця Бабеля, 12 (“Анібус”). 

*

Рада адвокатів Одеської області

КДКА Одеської області

Одеська обласна Колегія адвокатів.