Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України розпочинає серію осінньо-зимових відео майстер-класів для адвокатів, практикуючих юристів, суддів та усіх, хто цікавиться правозастосовчою практикою

Хочете, щоб клієнтів побільшало? А справи вирішувалися вправно та влучно? Хочете бути впізнаваним правником? Підвищити свій статус та кваліфікацію?

ТОДІ ВАМ ВКРАЙ ПОТРІБЕН ВІДЕО МАЙСТЕР-КЛАС!

Вперше в Україні Вища школа адвокатури Національної асоціації адвокатів України розпочинає серію осінньо-зимових відео майстер-класів для адвокатів, практикуючих юристів, суддів та усіх, хто цікавиться правозастосовчою практикою.

Що Вам дадуть майстер-класи? Найцінніше – знання! І цього Ви не знайдете у жодній книжці, підручнику чи статті. Своєю практикою ділитимуться метри української та міжнародної юриспруденції: Кузнєцова Н.С., Шевчук С.В., Романюк Я.М., Пошва Б.М., Гуменюк В.І., Талан Л.Г., Захарченко Т.Г., Шицький І.Б., Поляничко А.О., Панов М.І., Караман І.В., Дроздов О.М.

Ми піднімемо найгостріші теми юридичного сьогодення. Учасники заходу, отримають сертифікат з підвищення кваліфікації (2 бали), роздаткові методичні та практичні матеріали, доступ до відео майстер-класів, які будуть розміщені на сайті Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Крім того, за рахунок сучасних технологій (ефір транслюватиметься у прямому ефірі та у записі у мережі Інтернет), ви станете впізнаваним юристом, що значно розширить клієнтське коло
(Вас побачать не лише в усіх областях України, а й у світі).

Що ще? Ви можете стати генеральним, інформаційним чи іншим спонсором заходу. Розмістити рекламу своєї компанії під час проведення майстер-класу, поставити запитання он-лайн і заявити про себе. Що також підвищуватиме ваш імідж.

Яка наша мета? – Ми мріємо про правову державу не лише де-юре. Ми хочемо, щоб вона була такою де-факто. Наша мета – дати якомога глибші знання у сфері застосування права та охопити якомога ширшу правничу аудиторію.

Коли і де буде майстер-клас? Відео-записи триватимуть з 16 вересня по 30 грудня 2016 р. щоп’ятниці з 15:00 до 17:00.

Перший відео майстер-клас відбудеться 16 вересня з 15:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська (колишня Фрунзе) 102, 3 поверх, студія Інформаційного агентства Українського Народного Телебачення (УНТ).

 Тема.  Адвокат у Європейському суді з прав людини:

  • підготовка заяви до ЄСПЛ
  • критерії прийнятності заяви до розгляду ЄСПЛ

 Лектор: Караман Ігор Вікторович,  національний експерт Ради Європи та ОБСЄ, юрист ЄСПЛ (2008-2012 рр.), доктор права, проректор з міжнародного співробітництва Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Перелік інших тем відео майстер-класів — в інформації, розміщеній нижче.

Вартість участі: 1450 грн. (без ПДВ).

Кількість місць обмежена.

Реквізити:

Вища школа адвокатури

Національної асоціації адвокатів України

Р/р 26003605055100 в ПАТ «УкрСиббанк», м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 40217097

Призначення платежу: участь у майстер-класі 16.09.2016 (зазначати дату проведення)

Є можливість передплати за участь у будь-якому наступному майстер-класі.

Реєстрація учасників: тел.: (044)537-51-00, (044)537-51-08

mail.:  O.Sviatotskyi@unba.org.ua

temi-video-majster-klasive