Вітаємо Людмилу Миколаївну Праведну зі славним ювілеєм!

Сьогодні, 29 січня 2023 року, свій славний ювілей святкує наша колега – відомий адвокат, заслужений юрист України, голова кваліфікаційної палати КДКА Одеської області
Людмила Миколаївна Праведна.

Випускниця Харківського юридичного інституту, пані Людмила розпочала свою трудову діяльність на правничій ниві з органів прокуратури Рівненської області, де займала посаду помічника прокурора міста Рівне.

З 1990 року працювала на посаді завідуючої Ізмаїльською юридичною консультацією. Однак справжнім покликанням ювілярки стала адвокатура, якій Людмила Миколаївна віддала більше 20 років свого життя, розпочавши адвокатську практику в Одесі, де, завдячуючи своїм лідерським якостям і уболіванню за улюблену справу, яку вважає надзвичайно важливою для суспільства, швидко здобула авторитет і повагу серед людей.

Починаючи з 2014 року і по сьогодні Людмила Миколаївна Праведна – голова кваліфікаційної палати КДКА Одеської області.

Вимоглива, принципова, сумлінна, надзвичайно відповідальна, віддана колективу і дорученій справі: під її мудрим керівництвом кваліфікаційний іспит успішно склали більше 2500 адвокатів.

Адвокатура – елітний підрозділ юриспунденції, відтак, переконана ювілярка, адвокат мусить бути людиною всебічно освіченою, небайдужою, справедливою, постійно вчитися, шліфувати на практиці знання, дбати про бездоганну власну репутацію, яка формує ставлення до всієї адвокатської спільноти.

Хто знає Людмилу Миколаївну, той підтвердить, що водночас вона проста, щира і чуйна людина, яка не терпить несправедливості, зверхності, дилетантства, яка небайдужим серцем відгукується на чужу біду і завжди підтримає добрим словом чи слушною порадою.

Багаторічна діяльність ювілярки відзначена численними професійними та громадськими нагородами і відзнаками. Людмила Миколаївна – заслужений юрист України (у 2022 році звання присвоєне за вагомий особистий внесок у захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, розбудову правової держави, зміцнення законності та високий професіоналізм); вона переможець професійного конкурсу «Адвокатура-2010» в номінації «За високий професіоналізм». «Юрист року Одещини – 2017»; у 2018 році була нагороджена найвищою нагородою Національної асоціації адвокатів України – орденом «Видатний адвокат України»: ушанована срібною медаллю імені І. В. Шерешевського, удостоєна численних відзнак Одеської обласної ради, облдержадміністрації, НУ «Одеська юридична академія», громадських осередків Одещини…

З роси і води Вам, шановна ювілярко, дорога наша Людмила Миколаївна, довгих-предовгих років життя, нових трудових звершень, міцного здоров’я і багато усіляких приємних щедрот від життя!

Зі щирою повагою,
виконуюча обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області
Олена ДЖАБУРІЯ.