Є можливість стати учасником (учасницею) оглядово-тематичного семінару на тему: «КОРПОРАТИВНІ ВІДНОСИНИ В ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. КОРПОРАТИВНІ СПОРИ 2016 ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ. СУДОВА ПРАКТИКА», який відбудеться 14 жовтня 2016 року у Львові

Радою адвокатів Одеської області отримано запрошення взяти участь в оглядово-тематичному семінарі, який відбудеться 14 жовтня 2016 року у Львові, на тему:
«КОРПОРАТИВНІ ВІДНОСИНИ В ТОВАРИСТВІ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. КОРПОРАТИВНІ СПОРИ 2016 ТА ЇХ ВИРІШЕННЯ. СУДОВА ПРАКТИКА».
Місце проведення: м. Львів, вул. Городоцька, 107, Конференц-зал «Краків» готелю «Reikartz Дворжец» (офіційна частина)
Реєстрація учасників – з 10:30 год.
Час проведення (офіційна частина) – з 11:00 до 17:00 год.

* Перегляньте, будь ласка, детальний регламент семінару, контакти для уточнень та рахунок на участь у заході в прикріплених нижче файлах.
* Заздалегідь приймаються письмові запитання слухачів для надання відповідей у ході або по закінченню семінару.
Лектор:
Кравчук Володимир Миколайович – суддя Львівського окружного адміністративного суду, доктор юридичних наук, профессор, Член Науково-консультативної ради Вищого адміністративного суду України, Президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України, автор науково-практичного коментарю Кодексу адміністративного судочинства України (2010), Науково-практичного коментарю Цивільного процесуального кодексу України (2006, 2010).

* УВАГА! Обов’язкова попередня реєстрація!
* ВАЖЛИВО!
Для учасників з інших регіонів, при необхідності, пропонуються додаткові послуги по перебуванню у м. Львові (допомога з поселенням, тощо)

*Після семінару кожному учаснику надається конспект в електронному вигляді з усіма матеріалами, а також сертифікат.

***Увага!
15 жовтня 2016 року для всіх бажаючих учасників організовується екскурсія по старовинних вуличках Львова, а також на Вас чекає смачний обід у тематичному ресторанчику.
Обов’язкова попередня реєстрація!
Для реєстрації на екскурсію, відправляйте запит на електронну пошту vnsconsult.lviv@gmail.com , та вказуйте ПІБ учасника, назву організації та контактний номер телефону.

Програма семінару

Рахунок на оплату

 vnspidpys