З ювілеєм, вельмишановна Марино Анатоліївно!

 Сьогодні, 14 квітня 2023 року, свій ювілей відзначає Марина Анатоліївна Тулякова 

відомий одеський адвокат, Голова дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області, керівник  адвокатської компанії «Полонський і Партнери», яку поважають і цінують за професіоналізм, порядність, відповідальність, доброзичливість, толерантність та відданість справі життя – адвокатурі.

Марина Анатоліївна – випускниця юридичного факультету Одеського державного університету ім. І.І.Мечнікова. У 1990 році вона разом з відомими та шанованими адвокатами Бронзом Й.Л. ,Полонським Ю.М. і Яковлевим Ю.В.  стала засновником адвокатської компанії «Полонський і Партнери», яку успішно очолює з 2019 року  по теперішній час.

З 1991 року Марина Анатоліївна неодноразово обиралась членом Одеського відділення Спілки адвокатів України. У 1993 -1995 роках входила до складу групи адвокатів по розробці проекту закону про внесення змін та доповнень до Закону України «Про адвокатуру». Впродовж тривалого часу викладала на курсах із підвищення кваліфікації адвокатів при Президії  Одеської обласної колегії адвокатів. 

У період 2006 – 2010 роки була депутатом  Одеської міської Ради 5-го скликання.

Неодноразово обиралась до складу атестаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області. У 2012  році  була обрана до складу дисціплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області,  а в 2017 році переобрана до складу цієї палати. З 2012 року по цей час є головою дисціплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

 За вагомий внесок у розвиток адвокатури України, активну участь у роботі  органів адвокатського самоврядування, надання висококваліфікованої правничої допомоги Марина Анатоліївна неодноразово нагороджувалась почесними грамотами, дипломами і відзнаками.

 У 2020 році Марина Анатоліївна нагороджена Національною асоціацією адвокатів України відзнакою «Видатний адвокат України».

Шановна Марина Анатоліївна,  у цей весняний день прийміть наші теплі і щирі привітання з днем народження.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, особистого щастя, успіхів, досягнення нових висот у професійній і у громадській діяльності!

*

З повагою,

КДКА Одеської області

Рада адвокатів Одеської області

Одеська обласна Колегія адвокатів.