Запрошення до участі! Регіональні командно-індивідуальні змагання із настільного тенісу серед правників «ВЕСНА І ТЕНІС-2020»

Комітет із фізичної культури, спорту, туризму та соціальної підтримки адвокатів Ради адвокатів Одеської області запрошує адвокатів, помічників, стажистів взяти участь у традиційному турнірі з настільного тенісу серед правників «ВЕСНА І ТЕНІС», який буде проводитися

28 березня 2020 року

за підтримки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського» на базі навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації  цього навчального закладу.

Адреса: вул. Фонтанська дорога, 4, 3-й поверх, спортивна зала з настільного тенісу.

Початок: із 10-00.

Система змагань: змагання індивідуально-командні.

Командні змагання – чол., жін.; одиночний розряд – чол., жін.  Командний залік проводиться за сумою набраних очок усіма учасниками команди в індивідуальних змаганнях. У разі рівної суми очок перевага надається команді, яка зайняла більше I –х, II – х, III – х місць.

Кількість учасники в індивідуальному заліку може бути необмежена.

Учасники змагань: окремі гравці або команди, складені із правників – адвокатів та їх помічників, суддів та їх помічників, працівників правоохоронних органів, служб, відомств, навчальних закладів, юристів підприємств і організацій  Одеської області.

Склад команд: 2 чоловіка і 1 жінка.

Кількість учасників і склад команди може змінюватися організаторами в залежності від кількості і складу учасників змагань, які заявили про свою участь.

Заявки на участь у змаганнях:

Команди – за встановленою формою (додаток 1), індивідуальні гравці – за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuvy3El_8r5EFg9RhowP8WHDHXstuT8sW8SYZnz63o_7qaBg/viewform?usp=sf_link ,

які необхідно подати організаторам змагань у період із дня опублікування і до 25 березня 2020 року.

Нагородження переможців: у командному заліку: за І місце – кубок, диплом I ступеня і цінний приз, за II і ІІІ місця – кубки і дипломи II і III ступенів відповідно. В особистому заліку: за І місце – диплом I ступеня і цінний приз, за ІІ і ІІІ місця – дипломи II і III ступенів відповідно.

Усі учасники змагань отримають дипломи з відзнаками за участь.

Контактні дані:

Тел.  0674843332

ел. пошта: prakash@ukr.net

Адвокат Адабаш Світлана Аксентіївна.