Запрошення на курси «Blockchain, Cryptocurrencies&CBDCs (Attorney Peter Grazul)», «Drafting M&A Contracts (Attorney Christopher Giles, Attorney Oleg Visochynsky)» та «Practical Contract Drafting in English (Prof. Mark Cohen)» із адвокатами і професорами права з США

Пані та панове,

від імені Центру американських студій ми щиро запрошуємо адвокатів, юристів та юристів-інтернів вашої Ради адвокатів взяти участь у практичних курсах «Blockchain, Cryptocurrencies&CBDCs (Attorney Peter Grazul)», «Drafting M&A Contracts (Attorney Christopher Giles, Attorney Oleg Visochynsky)» та «Practical Contract Drafting in English (Prof. Mark Cohen)», які проводять відомі адвокати, експерти і професори права з США.

Навчання проходить у зручному форматі вихідного дня на платформі Zoom.

1.Курс “Blockchain, Cryptocurrencies&CBDCs” («Блокчейн, криптовалюти та CBDC»), (30 вересня, 2023 року)

Цілі курсу:

Ви отримаєте відповіді на наступні питання:

 • Блокчейн і криптовалюта: якою буде роль урядів у регулюванні криптовалют? Яких нормативних актів ми можемо очікувати? Яка криптовалюта вибухне в 2023 році? Це найгарячіші питання зараз.
 • Розумні контракти та штучний інтелект: автоматизація виконання контрактів можлива завдяки блокчейну. Це питання часу, перш ніж розумні контракти стануть звичним явищем. Чи замінять розумні контракти та ШІ юристів?
 • Цифрові валюти центрального банку: інституційні інвестори та великі банки розглядають цифрові валюти як серйозний клас активів, незважаючи на нещодавню волатильність і регулятивні репресії щодо криптовалюти в Китаї та інших країнах.

Викладач:

Пітер Ґразул випускник Каліфорнійської західної школи права в Сан-Дієго та адвокат з каліфорнійською ліцензією.
Адвокат Гразул зараз працює в бутиковій юридичній фірмі, яка спеціалізується виключно на юридичних питаннях, пов’язаних із блокчейном і криптовалютою. Останні проекти, які заслуговують на увагу, включали створення організації DAO, листи з висновками щодо цінних паперів і федеральних SEC, а також допомогу у фінансуванні/токенізації проектів розвитку DeFi та NFT.
Адвокат Гразул завжди був рішучим прихильником децентралізації та індивідуального суверенітету, і завжди прагне допомогти іншим зрозуміти революційний потенціал, який пропонує світу технологія на основі блокчейну.

Реєстрація за посиланням:
https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/blockchain-cryptocurrencies-cbdcs-masterclass

 

2. Drafting M&A Contracts («Складання договорів злиття та поглинання»), (6-7 жовтня, 2023 року)

Цілі курсу:

 • Ви дізнаєтесь про термінологію, яку використовують міжнародні американські та українські адвокати протягом усього процесу укладання контрактів M&A.
 • Ви дізнаєтеся, як складати ключові угоди та супровідні документи, що беруть участь у процесі злиття та поглинання (незалежно від типу транзакції чи галузі), наприклад угоду про конфіденційність, меморандум про взаєморозуміння, звіт про належну обачність, угоду про неконкуренцію, угоду купівлі-продажу акцій тощо.
 • Інструктори посилатимуться на транзакції M&A, над якими вони фактично працювали разом в Україні, щоб проілюструвати реальне застосування правил і механізмів M&A.
 • Контракти та документи, представлені під час курсу, також будуть мати велику цінність як потенційні шаблони для вашої власної професійної роботи в майбутньому.

Викладачі:

👨‍🏫Крістофер Гайлз, LL.M (США) є адвокатом і партнером Culhane Meadows PLLC (провідна американська бізнес-юридична фірма з офісами в 11 містах США). Він жив і практикував в Україні сім років протягом своєї юридичної кар’єри, обслуговуючи найбільші українські та міжнародні компанії. Крістофер отримав ступінь магістра права в Школі права Нотр-Дам, доктора права в Коледжі права Мічиганського державного університету, ступінь магістра в Інституті міжнародних досліджень Міддлбері в Монтереї та ступінь бакалавра права Джорджтаунського університету.

👨‍🏫Олег Височинський, LL.M (Україна) — український адвокат із понад 25-річним досвідом у транскордонних угодах M&A, фінансових проектах та бізнес-праві в Україні. Отримав ступінь магістра права в Київському інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Олег був партнером і керівником групи фінансового права у відомій юридичній фірмі «Грищенко та партнери», де він і Крістофер Гайлз тісно співпрацювали протягом кількох років. Олег також працював внутрішнім представником Imperial Brands, охоплюючи ринки України, Молдови, Грузії, Азербайджану та Вірменії, зосереджуючись на договірному, корпоративному та антимонопольному праві.

Реєстрація за посиланням:
https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/drafting-ma-contracts

3. Курс “Practical Contract Drafting in English” («Практичне складання договорів англійською мовою»), (13-14 жовтня, 2023 року)

Цілі курсу:

 • Ви дізнаєтесь про нову концептуальну основу для розгляду договорів.
 • Ви переглянете десятки прикладів помилок у редагуванні та дізнаєтесь, чого НЕ слід робити.
 • Ви переглянете загальні стандартні положення та зрозумієте важливість кожного з них і взаємозв’язок між ними.
 • Ви краще зрозумієте, як конкретні положення можуть запобігти суперечкам або збільшити шанси вашого клієнта на успіх, якщо судового або арбітражного розгляду не уникнути.
 • Ви дізнаєтесь про реальні переваги зменшення юридичного жаргону та використання простої англійської мови
 • Ви дізнаєтесь, як скоротити свої контракти та зробити їх більш зрозумілими, використовуючи зрозумілу англійську мову та додавши гіперпосилання, графіки та покази.
 • Ви побачите, що відмінність між транзакційним правом і судовим процесом є дещо штучною, оскільки судовий процес у діловому світі часто є результатом неправильного документа.

Викладач:

Марк Коен, J.D., LL.M є практикуючим юристом у Боулдері, Колорадо, з 38-річним стажем. Він спеціалізується на складанні контрактів та комерційних судових процесах, і часто говорить про складання контрактів та використання простої англійської мови.

Різноманітна кар’єра Коена включає роботу в якості адвоката судді ВВС (юрист), прокурора, муніципального судді міста Боулдер і шість років роботи в редакційній колегії The Colorado Lawyer, включаючи один рік як її голови. Він написав шість статей для серії American Jurisprudence Proof of Facts, у тому числі одну про пірсинг корпоративної вуалі. Сатирична стаття Коена «Як скласти поганий контракт» була опублікована в кількох юридичних журналах і отримала високу оцінку багатьох, у тому числі професора Гарварду Стівена Пінкера.

Коен здобув ступінь бакалавра економіки в Whitman College і отримав ступінь юриста в Університеті Колорадо в Боулдері. Пізніше він отримав ступінь магістра права в Університеті Арканзасу, де він також викладав поглиблене юридичне письмо.

Реєстрація за посиланням:
https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/practical-contract-drafting-in-english

У разі виникнення проблем з реєстрацією, просимо членів Ради звертатися до нас за електронною поштою: kurii@cfasofficial.com.

Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви передасте цю інформацію членам Ради.

З повагою,
Лілія Курій
Міжнародний коордиратор проєктів
www.cfasofficial.com