Запрошуємо до перегляду заходу з підвищення кваліфікації адвокатів «Медична таємниця та персональні дані пацієнта: особливості дотримання та розголошення». Захід було проведено Радою адвокатів регіону з ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО

Запрошуємо до перегляду заходу з підвищення кваліфікації адвокатів «Медична таємниця та персональні дані пацієнта: особливості дотримання та розголошення». Захід було проведено Радою адвокатів регіону з ініціативи Комітету по роботі з молодими адвокатами РАОО та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО.

   Увага!

Відеоматеріал є записом поточного заходу з підвищення кваліфікації адвокатів, що відбувся 03.03.2023 року, який призначений для перегляду без можливості отримати залікові бали адвокатам! 

👩🏻‍💼Відкривала його голова Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО, адвокат

Гроза Ірина Валентинівна.

👩🏼‍💻Спікер: 

адвокат, к.ю.н., член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Європейської асоціації медичного права, доц. кафедри цивільно-правових дисциплін ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова

ВАЛАХ Вікторія Володимирівна.

Лектор поділилась з учасниками необхідними знаннями стосовно поняття медичної таємниці, поняття персональних даних пацієнта та особоливості збирання, обробки і розповсюдження персональних даних пацієнта та інш.

🔘До заходу також долучилися кілька сотень онлайн-учасників, які мали змогу ставити запитання лектору та отримати 2 залікових бали.

👏Повторно дякуємо усім за працю!

📎Переглянути відео можна за посиланням:

https://youtu.be/c74Rn5_oxKk

📩Питання та пропозиції стосовно підвищення кваліфікації спрямовуйте на ел. пошту:

lawyersqualification.odesa@gmail.com