Запрошуємо до участі у VІI Міжнародному форумі «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО», який організовує Українська академія медіації у рамках Проєкту ЄС “CONSENT” спільно з Проєктом ЄС “Право-Justice” та Програмою USAID “Справедливість для всіх”

З 26 по 29 липня 2023 року відбудеться VІI Міжнародний форум «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО», який організовує Українська академія медіації у рамках Проєкту ЄС “CONSENT” спільно з Проєктом ЄС “Право-Justice” та Програмою USAID “Справедливість для всіх”.
Форум «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО» – найбільший в Україні спеціалізований захід міжнародного рівня з медіації для фахівців у галузі права, медіаторів та усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході візьмуть представники українських органів центральної влади, а також члени української та міжнародної спільноти  медіаторів.

Під час форуму учасники:

  • проаналізують здобутий досвід, виклики та досягнення у використанні медіації та інших АВС під час війни, а також їхньої ролі у подальшій відбудові України
  • обговорять питання імплементації прийнятого напередодні війни закону України ” Про медіацію”, а також питання ратифікації Сингапурської конвенції
  • презентують кращі іноземні практики, інновації та нові рішення у сфері медіації 

Робочі мови: українська, англійська (під час заходу забезпечується синхронний переклад)

Місце проведення: платформа ZOOM з 26 по 29 липня 2023 року

Участь безоплатна.
Всі учасники отримають електронні сертифікати із зазначенням кількості годин та переліком відвіданих заходів в рамках Форуму.

Більше інформацїї про форум та реєстрація за посиланням:

https://mediation.ua/forum/2023