Зустріч із представниками Міністерства Уповноваженого з питань федеральних судів Канади

Сьогодні в приміщенні Ради адвокатів Одеської області голова Ради Йосип Бронз та заступник голови Ради Андрій Костін провели робочу зустріч із представниками Міністерства Уповноваженого з питань федеральних судів Канади, які прибули до Одеси в рамках початкової місії Проекту підтримки судової реформи (Support to Judicial Reform in Ukraine Project).
З канадської сторони в зустрічі взяли участь Суддя Мері Моро (Суд Королівської лави провінції Альберта), Памела Райдер-Лахі (головний виконавчий директор, Верховний суд провінції Ньюфаундленд і Лабрадор), професор Пітер Соломон (експерт-академік, університет Торонто) та Олег Шаков (директор міжнародних програм офісу Уповноваженого з питань федеральних судів Канади).
Заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін, вітаючи гостей, сказав: «Ми завжди раді зустрічі з колегами із Канади, які вже мають багатий успішний досвід співпраці із судами та адвокатурою Одеської області, щиро діляться своїм професійним досвідом у вирішенні питань вдосконалення судових процедур та зміцненні довіри до системи правосуддя, складовою частиною якої є адвокатура».
Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії між адвокатурою та судовою владою області з питань реалізації реформи системи правосуддя в Україні та підтримки цього процесу Проектом з метою підвищення довіри суспільства до судової влади України та української адвокатури.
За результатами зустрічі в Раді адвокатів Одеської області сторони підтвердили свою зацікавленість у подальшому співробітництві в рамках Проекту.
У рамках цього візиту делегація з Канади також зустрінеться із представниками органів влади, місцевого самоврядування, судів та громадськості Одеської області.