01 лютого 2019 року Комітетом по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області було проведено семінар із підвищення кваліфікації

За відгуками його учасників, семінар був насичений цікавою інформацією та корисний як для загального розвитку, так і для практичної адвокатської діяльності.

Питанням адвокатської етики  в історичній ретроспективі був присвячений  виступ голови Ради адвокатів Одеської області Й.Л. Бронза.

Начальник відділу ЄРАУ департаменту самоврядування секретаріату Ради адвокатів України (секретаріату Національної асоціації адвокатів України) Г.М.Федірко розповіла про можливості, які надає користування електронним кабінетом адвоката.

На семінарі, як приклад, було здійснено кілька реєстрацій в електронному кабінеті, а також детально проаналізовано можливі помилки при реєстрації та шляхи їх усунення.

Велику зацікавленість у слухачів викликали практичні поради щодо підготовки до медіа-виступів від заступника керівника секретаріату Ради адвокатів України (секретаріату Національної асоціації адвокатів України) А.Л.Бондаренко.

Спікер акцентувала увагу присутніх на нюансах і чинниках, які варто враховувати, беручи участь у телевізійних програмах або надаючи коментарі безпосередньо в суді.

Учасники семінару задавали спікерам чимало тематичних запитань, а також запропонували ще раз повернутися до тем, які їх зацікавили, зокрема, до теми взаємодії адвокатів із медіа.

Сертифікати з підвищення кваліфікації учасники семінару можуть отримати в Раді адвокатів Одеської області.

1

2 3 4 5 6 7 8