Заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін взяв участь у звітних зборах суддів місцевих судів Одеської області, апеляційного суду, керівників апаратів судів та керівництва ТУ ДСА України в Одеській області з приводу обговорення результатів роботи за рік, які відбулись у Одеському апеляційному суді 1 лютого 2019 року

Окрема доповідь, відповідно до порядку денного зборів, була присвячена результатам діяльності міжнародного проекту «Суд, громадяни, суспільство, держава: співпраця заради змін», ініційованого у минулому році апеляційним судом Одеської області та Татарбунарським районним судом Одеської області.

Координатор проекту – заступник голови Одеського апеляційного суду Андрій Дрішлюк – презентував присутнім результати напрацювань по формуванню ефективних правил організації здійснення судочинства, створення яких стало можливим завдяки спільній праці суддів пілотних судів проекту – апеляційного суду Одеської області, Малиновського районного суду м. Одеси, Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області. В обговоренні питання оптимізації ефективної взаємодії між учасниками кримінальних та цивільних проваджень в пілотних судах Одеського регіону взяли участь міжнародні експерти: заступник голови окружного суду Амстердама (Королівство Нідерланди) Естер де Рой та радник з питань верховенства права у регіональному представництві Консультативної місії Європейського Союзу в Одесі Саймон Ван Дер Шенк.

У свою чергу Андрій Костін розповів про активну участь Ради адвокатів Одеської області в реалізації проекту та про перспективи його апробації, яка неможлива без підтримки адвокатури та прокуратури регіону. Революційність цього проекту полягає в тому, що всі учасники системи правосуддя намагатимуться дотримуватися узгоджених правил взаємодії, які не є формально обов’язковими, але є спільно прийнятими стандартами поведінки всіх учасників задля оптимізації процесу відправлення правосуддя.

костііін

Сюжет про захід у новинах ТРК “7 канал” можливо подивитись за посиланням