11 грудня 2018 року в рамках проекту “Захисник” відбувся вебінар, присвячений темі “Особливі гарантії права на справедливий суд: доступ до правової допомоги та права сторони захисту”

Спікером вебінару виступила Кармазіна Катерина Юріївна – адвокат,  заступник Голови Комітету конституційного правосуддя та прав людини Ради адвокатів Одеської області, керівник Одеського відокремленого підрозділу ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, медіатор, к.ю.н.,  доцент кафедри конституційного права та правосуддя Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, гостьовий професор Університету імені Арістотеля (м. Салоніки, Грецька Республіка) та Університету Деусто (Країна Басків, Королівство Іспанія).

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися та продивитися запис вебінару на офіційному YouTube каналі проекту за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=_xDqYwJlHIY.

 Також, 28 грудня 2018 року Катерина Юріївна проведе вебінар на тему: «Особливості забезпечення доступу до правосуддя в кримінальних справах неповнолітніх. Особливості надання правових послуг дітям-свідкам та дітям-потерпілим».

Актуальну інформацію щодо вебінарів та інших заходів, які проводяться в рамках проекту «Захисник», який реалізується ГО «Десяте квітня» та фінансується Радою Європи, можна знайти на Facebook сторінці проекту за посиланням https://www.facebook.com/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA-Zakhysnyk-702572513434084/.

захисник

1