На 15 березня 2019 року в Одесі заплановане проведення круглого столу на тему: «Актуальні проблемні питання застосування законодавства про банкрутство та шляхи їх вирішення», організованого Проектом ЄС «Право-Justice» спільно з Південно-західним апеляційним господарським судом та Асоціацією суддів господарських судів України

Круглий стіл відбудеться за участю іноземних експертів, суддів Верховного Суду, суддів господарської юрисдикції, прокурорів, представників адвокатської, наукової спільноти та представників провідних регіональних підприємств та юридичних компаній.

Запрошуються до участі у засіданні члени Одеської обласної колегії адвокатів.

У рамках заходу заплановано 3 сесії, під час яких буде обговорено наступні питання: -Обговорення новел Кодексу України з процедур банкрутства. Впровадження інституту банкрутства фізичних осіб.

-Продаж майна боржника та захист прав кредиторів. Законодавчі новели та перспективи.

-Ефективне використання процедур банкрутства. Функції суду та повноваження учасників. Роль державного обвинувачення у процедурі банкрутства. Прокурор як учасник процедури банкрутства.

Захід відбудеться у конференц-залі Південно-західного апеляційного господарського суду за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29.

Орієнтовний початок заходу – 12:00.

Більш детальну інформацію щодо початку круглого столу та програму заходу Вам буде надіслано після з’ясування питання щодо прибуття міжнародних експертів.

Учасники заходу отримають сертифікати про участь.

Прохання підтвердити участь у заході листом на електронну адресу inbox@swag.court.gov.ua.

У разі виникнення організаційних питань звертайтеся за телефоном:

(0482)301-436 (Ільченко Анна).