15 серпня відбулося чергове засідання Ради адвокатів Одеської області

Серед питань порядку денного засідання було затвердження звітів про проходження стажування та видача свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які успішно пройшли стажування.

З напутніми словами до молодих адвокатів, із  закликом до адвокатської солідарності, до великої відповідальності, яку диктує праця адвоката, звернувся голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України Бронз Йосип Львович.

Учасники засідання приєдналися до Всеукраїнського флешмобу #мояСлаваУкраїні, започаткованого журналістами ТСН з нагоди #Днянезалежності України, з метою рішучого засудження ганебних випадків порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, які мають місце з боку окремих осіб державних та правоохоронних органів, а також деяких громадських організацій.

Адже гасло «Слава Україні! – Героям Слава!» – це синонім боротьби за незалежність та демократію України, складовими яких є: дотримання прав та основоположних свобод громадян, а також вільний доступ до правосуддя. Адвокатура – це частина правосуддя. Тому боротьба за незалежність адвокатури – є складовою боротьби за незалежність України.

З цього приводу Радою адвокатів Одеської області схвалено рішення: за сприяння та підтримки Національної асоціації адвокатів України та низки міжнародних організацій звернутися з відкритим листом до Президента України, як гаранта Конституції, керівництва КМУ, ГПУ, ВМС про негайне припинення фактів порушень прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, а також про притягнення винних до відповідальності.

DSCN1924 DSCN1942 DSCN1946 DSCN1943DSCN1944DSCN1925

Відеозапис адвоката Олександра Муконіна: