Увага! ПОЧАТОК КОНКУРСУ ДО ВИЩОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ. ЕКСПЕРТНА ДИСКУСІЯ

Асоціація правників України спільно з українським представництвом міжнародної антикорупційної мережі Transparency International запрошують правників, журналістів та представників державної влади на експертну дискусію щодо проведення конкурсу на зайняття посад суддів Вищого антикорупційного суду в Україні.

odesa

Захід відбудеться 17 серпня 2018 року о 10:00 за адресою: м. Одеса, вулиця Грецька, 1А, Impact Hub.

Ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь-якої демократичної держави, де діє верховенство права. В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб.

Наразі відбувається створення нової судової інституції, яка покликана відновити довіру до судової влади, – Вищого антикорупційного суду. Формування суддівського корпусу повинно бути виключно на принципах незалежності та професіоналізму.

Питання до обговорення:

  • Які особливості процедури добору суддів?
  • Як відбуватиметься сам конкурс?
  • Чи проходитиме громадський моніторинг процесу?

Спікери:

Максим Костецький, юридичний радник Transparency International Україна;

Володимир Деулін, директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України;

Єгор Краснов, суддя Верховного Суду;

Злата Симоненко, член РГК при НАБУ, партнер Адвокатського об’єднання «Солодко  і партнери», адвокат;

Євген Грушовець, заступник голови Комітету Асоціації правників України з кримінального та кримінально-процесуального права, партнер ЮФ «Аріо», адвокат.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова!

Кількість місць обмежена.

Для участі у заході просимо вас зареєструватися до 16.00 16 серпня 2018 року.

З усіх питань, пов’язаних з організацією заходу, а також журналістам для акредитації просимо звертатися до Секретаріату Асоціації правників України за номером телефону: (044) 492-88-48або пишіть на адресуbranches@uba.ua.Контактна особа – Катерина Пищик.

Цей захід відбувається завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.