17 листопада 2018 року в актовій залі НУ «Одеська юридична академія» пройшли майстер-класи досвідчених адвокатів з Києва та Одеси

Першим зі своїм майстер-класом виступив адвокат з Києва, к.ю.н. Головань І.В. – керуючий партнер адвокатського об’єднання «Головань і партнери».

У своїй доповіді «Актуальні питання відшкодування судових витрат на професійну допомогу» він роз’яснив, як саме, у якому обсязі, з якими доказами потрібно відшкодовувати витрати на професійну правничу допомогу і як їх реалізувати, якщо ти з ними не згоден (презентація – у розділі сайту «КОРИСНІ МАТЕРІЛИ та ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ»).

Зі своїм майстер-класом «Захист прав клієнтів у кредитних правовідносинах при реєстрації боргів та стягненні депозитів» виступив також адвокат з Києва Кравець Р.Ю. – керуючий партнер адвокатського об’єднання «Кравець і партнери». Він аргументовано та цікаво розповів, як потрібно протидіяти банкам, захищаючи права клієнтів і ефективно досягати успіху (презентація – у розділі сайту «КОРИСНІ МАТЕРІЛИ та ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ»).

З наступним майстер-класом «Адвокатська етика в мережі Інтернет» виступив адвокат з Києва, к.ю.н. Кухнюк Д.В., який розповів про ті негаразди, що можуть виникнути у адвокатів при некоректному спілкуванні та викладанні фото й відео в мережі Інтернет (презентація – у розділі сайту «КОРИСНІ МАТЕРІЛИ та ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ»).

Зі змістовним майстер-класом «Проблеми дотримання правил адвокатської етики» виступив голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України, адвокат Бронз Й.Л., який в черговий раз нагадав адвокатам, що все в їх праці починається з етичної поведінки. Він також зауважив, що адвокат постійно мусить підвищувати свій культурний та професійний рівень, читати класиків адвокатури, робити кодифікацію законодавства та пам’ятати про особливість професії адвоката, яка є не тільки формою заробітку, але й великою місією в  служінні суспільству.

Майстер-класи пожвавила своїми виступами голова Національної Асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України Ізовітова Л.П. стосовно правил адвокатської етики в Інтернеті. Вона застерегла, що у зв’язку зі швидкістю поширення інформації необмеженому колу осіб адвокати при спілкуванні повинні бути особливо коректні, щоб не нанести шкоди іншим людям. Вона зауважила, що вже є випадки, коли за це адвоката позбавляли адвокатського свідоцтва.

Зі своїм майстер-класом на тему «Адвокатська діяльність та тенденції змін у кримінальному процесі» виступив адвокат з Києва Фомін І.Ю. – керуючий партнер адвокатського об’єднання «Фомін і партнери». Він жваво та на цікавих прикладах із власного досвіду повідомив про неефективну роботу слідчих суддів, поліції та прокуратури. Фомін І.Ю. зауважив, що є питання, які необхідно врегулювати в новому законі, а саме: можливість збору доказів адвокатом, які можна було б використовувати для більш ефективного захисту не тільки підозрюваного, але й потерпілого.

На завершення майстер-класів декан факультету адвокатури НУ «Одеська юридична академія», к.ю.н. Хижняк Є.С. відзначив спікерів подяками.

Адвокати отримали сертифікати відповідного зразка.

Перов А.П., адвокат.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA