18 грудня 2021 року в актовій залі Ради адвокатів Одеської області відбувся Сьомий щорічний відкритий шаховий турнір «Адвокатська тура-2021», приурочений Дню адвокатури України

У турнірі взяли участь 16 адвокатів, поціновувачів шахів.

Перед початком гри учасники турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять голови Ради адвокатів Одеської області Й.Л.Бронза, з ініціативи й благословення якого цей турнір був започаткований у 2014 році.

З вітальним словом  до адвокатів-шахістів звернулася в.о. голови Ради адвокатів Одеської області О.О. Джабурія, яка побажала успіхів у грі, провівши паралель між стратегією і тактикою у шахових баталіях зі стратегією і тактикою у судових справах, виказавши сподівання, що у наступних турнірах будуть брати участь і жінки-адвокати.

Вітали учасників і організатори турніру: голова оргкомітету, член ради адвокатів Одеської області В.П. Сокалюк та керівник АО «Барістерс» адвокат Д.В Пономаренко, як побажали всім гарної гри, зазначивши, що основна мета турніру – це не спортивні результати, а спілкування адвокатів між собою, нові контакти та обмін досвідом, якого часто бракує адвокатам, які працюють індивідуально.

Голова судової адміністрації Одеської області Т.В. у своєму вітальному слові наголосив, що також є давнім прихильником шахів, які позитивно впливають на розвиток інтелектуальних навичок та здібностей, таких важливих для діяльності юриста.

Традиційно турнір проводився за «швейцарською системою» у сім турів, з контролем часу: по 15 хвилин на партію кожному із гравців.

Цьогоріч у ході напруженої шахової баталії жоден із учасників не зміг уникнути поразки, окрім граючого поза конкурсом адвоката Дмитра Тішина, майстра спорту та свого часу чемпіона Європи з шахів серед кадетів. За підсумком із 100% результатом адвокат Тішин отримав почесний диплом «Шахова гордість Одеської адвокатури».

В останньому, сьомому турі, у грі між адвокатами Сокалюком Всеволодом і Жученко Русланом фактично була визначена доля першого місця, яке, перемігши у партії, посів Сокалюк В. із результатом 5 очок із 7.

Друге місце, із результатом 4,5 очок, посів адвокат Ковальський Володимир, неодноразовий призер попередніх турнірів. Доля третього місця встановлювалась за результатами коефіцієнтів серед шахістів, які набрали по 4 очки, двома кандидатами в майстри спорту з шахів: Афанасьєвим Анатолієм і Бойко Олексієм, а також неодноразовими призерами змагань, адвокатами: Дабіжею Ярославом, Головатюком Іваном і  Жученко Русланом. У підсумку, третє місце посів адвокат із м. Арциз, який вперше взяв участь у цьому шаховому турнірі – Афанасьєв А.

Високий клас гри у напружених партіях показав гість турніру,  голова судової адміністрації Одеської області Лукаш Тарас Валерійович, який вперше узяв участь у наших змаганням, але сподіваємося, що не в останнє.

На достойному рівні провів свої партії адвокат з м. Дніпро Остапенко Павло, який при спілкуванні з одеськими колегами висловив захоплення як від самого приміщення Ради адвокатів Одеської області, так і від організації шахового турніру.

Грамотами «Адвокатської тури-2021» були нагороджені: співорганізатор турніру, керівник АО «Барістерс» Пономаренко Денис, адвокати: Маковецький Сергій, Петренко Олександр, Ткаченко Дмитро, Аврамов В’ячеслав, Табенський Сергій.

Організатори турніру висловлюють подяку  керівництву Ради адвокатів Одеської області: Джабурі О.О. і Козлову О.О.,  спонсорам турніру: Одеському відділенню ВГО «Асоціація адвокатів України», АО «Барістерс», АБ «Сокалюка», а також міжнародному гросмейстеру, головному судді турніру Михайлу Голубєву, судді турніру Бородавкіну Анатолію, завдяки яким, вже традиційно, шаховий турнір пройшов на високому рівні.

Крім того, блискуче проведення турніру забезпечила організаційна група у складі: помічника адвоката АО «Барістерс» Ясенецької Карини, адвоката АО «Барістерс» Франтян Анаіт, помічників адвоката Сокалюка В.П.: Сокалюк Вікторії і Сокалюка Олександра.

Організаційний комітет шахового турніру «Адвокатська тура».