Кращого захисника прав адвокатів регіону 2021 року відзначено однойменною нагородою Ради адвокатів Одеської області!

 За статистичними показниками роботи членів Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області обрано та відзначено нагородою «Кращий захисник прав адвокатів 2021 року» адвоката Вадима Івановича Семенова (Вадим Семёнов ).

Вадим Іванович є діючим членом Ради адвокатів Одеської області та головою Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО. Цьогоріч лідер когорти активних захисників прав адвокатів регіону особисто опрацював чималу кількість звернень адвокатів про порушення професійних прав та гарантій, багаторазово брав участь у слідчих діях стосовно адвокатів як представник Ради, а також виступав спікером у заході з підвищення кваліфікації для колег.

Нагадаємо, що нагороду «Кращий захисник прав адвокатів», яка щорічно вручається найактивнішому члену Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО, запроваджено у 2020 році Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Йосипа Львовича Бронза та Олександра Олександровича Козлова.

Щиро вітаємо кращого захисника та бажаємо нових звершень!